Hikayesi sağlam bir oyun önerir misiniz?

COD MW 3 Türkçe Yama yükle seslendirmesini türkçe yapmışlar,seslendirmenin olmadığı bazı yerlerde altyazı türkçe olur.

Mafia 1'i öneririm sevmiyor olabilirsin ama hikayesi baya sağlam.
Mafia 1'i sevmiyorum demedim yanlış anlaşılmasın. Baştaki taksicilik bölümünde 1 saat boyunca uğraştığım için sildim gitti araba mekanikleri aşırı zor. Kaç kere yolcuları ezdim.
Kesinlikle eğer bak internetten istiyorsan Resident Evil 7 biohazard öneririm çok büyük hikayesi var adam bir kızla evleniyor kızın ailesi piskopatlaşıyor neler neler yaratıklara dönüşmeler ya kız kardeşini ya da sevdiğini kurtaracaksın oyunun sonunda çok ağır bir hikayesi var etkilenebilir ve duygulanabilirsin oyun ücretli yanlış değilsem 100 lirayamı ne düştü ama gerçekten çooook öneririm korku ve macera türü bence bir bak güzel bir pcim ya da laptopum olunca anında parayı kıyıp alacağım ;)
Oyunu ne kadar sevdiğini anladım. Gerilim oynularını pek sevmem ama hikaye yanı güçlü oyunları severim. Deneyeceğim teşekkürler :)
COD MW 3 Türkçe Yama yükle seslendirmesini türkçe yapmışlar,seslendirmenin olmadığı bazı yerlerde altyazı türkçe olur.
Asıl amacın çatışmak olmadığı oyunları seviyorum. COD2'yi yıllar önce bitirdim ve bu yeterli bence.

Son düzenleme:
Witcher serisi, Metro serisi, Mafia serisi, Quantic Dream'ın başyapıtları (Detroit: Become Human, Heavy Rain, Beyond Two Souls), BioShock Infinite.
Witcher ve Metro için konsolu bekliyorum kesinlikle oynayacağım. Beyond Two Souls'u oynadım mükemmel bir oyun. Heavy Rain'i duymuştum, listeme ekledim teşekkür ederim :)

Oynadığım ve bayıldığım oyunlar bunlar:
-The Walking Dead Game.
-Life is Strange.
-a plague tale: Innocence.

Nasıl oyunlar sevdiğimi anlamışsınızdır.

Tomb Raider.

Yeni konular

Geri
Yukarı