Hikayesi saracak oyun tavsiyesi

RETGEX

Decapat
Daha fazla  
Bu aralar aşırı derecede sıkıldım ve bana oyun lazım en son God of War bitirmiştim ve çok güzeldi ama ondan sonra RDR 2'ye başladım ama hiç sarmadı insanlar neden bu kadar sevildi anlamadım bana God of War gibi güzel hikayeli oynanışı zevkli bir oyun lazım.

Bu aralar aşırı derecede sıkıldım ve bana oyun lazım en son God of War bitirmiştim ve çok güzeldi ama ondan sonra RDR 2'ye başladım ama hiç sarmadı insanlar neden bu kadar sevildi anlamadım bana God of War gibi güzel hikayeli oynanışı zevkli bir oyun lazım.

Hocam RDR2 bile sarmadıysa sizi ne önerelim ki? Uncharted 4 bakabilirsiniz, Metro serisi bakabilirsiniz, BioShock serisi de yine güzel seridir, Cyberpunk olabilir, Mafia ilk iki oyunu da gayet iyidir. Ama bunların hepsini toplasan bir RDR2 etmez bence.

Hocam RDR2 bile sarmadıysa sizi ne önerelim ki? Uncharted 4 bakabilirsiniz, Metro serisi bakabilirsiniz, BioShock serisi de yine güzel seridir, Cyberpunk olabilir, Mafia ilk iki oyunu da gayet iyidir. Ama bunların hepsini toplasan bir RDR2 etmez bence.
Tam açık dünyadan çok yarı açık dünya veya hikaye ağırlıklı oyunları seviyor olabilir. Bazılarına açık dünya oyunları fazla ağır gelebiliyor.
Ve buna karşın Uncharted denenebilir bence.

Ki yazdıklarıma ek zaten herkes sevecek diye bir şey de yok RDR 2'yi. Sevmeyen de olabilir. Bazılarına bakarsın Cyberpunk'ı tarzdan, hikaye ve oynanış türünden, animasyonlarından dolayı vs. daha çok sevebilir RDR 2'ye göre. Belli olmaz o iş.
RDR 2 çoğu kişi için ne kadar "en iyi" tabirini edinse de bu sonuçta öznel olan ve asla da nesnel olamayacak bir şey.

Hocam RDR2 bile sarmadıysa sizi ne önerelim ki? Uncharted 4 bakabilirsiniz, metro serisi bakabilirsiniz, BioShock serisi de yine güzel seridir, Cyberpunk olabilir, Mafia ilk iki oyunu da gayet iyidir. Ama bunların hepsini toplasan bir RDR2 etmez bence.

Uncharted 4 oynadım Metro 2033 ile exodusu oynadım BioShock oynamadım listemde cyperbunkı ilk çıktığında aldım ama çok buglıydı sildim Mafia ilk iki oyunu oynayıp bitirdim. Hocam RDR2'ye üç kez şans verdim ama üç saat sonra bunalıp çıktım ve bir daha da giremedim kovboy teması sevmiyorum herhalde.

Rol yapma oyunlarını sevmiyorum.

Hades.
Horizon Zero Dawn.
Devil May Cry 5

Devil my Cry 5 çok sevdiğim oyunlardan bir tanesi hadeside çok öneriyorlar ona bir bakacağım ama bana dediğim gibi bol aksiyonlu güzel hikayeli oyunlar lazım Mafia serisi buna çok güzel örnek böyle hikayesi ön planda olsa daha iyi olur.

Uncharted, Witcher 3, Spider-Man.

Uncharted 4 oynadım Metro 2033 ile exodusu oynadım BioShock oynamadım listemde cyperbunkı ilk çıktığında aldım ama çok buglıydı sildim Mafia ilk iki oyunu oynayıp bitirdim. Hocam RDR2'ye üç kez şans verdim ama üç saat sonra bunalıp çıktım ve bir daha da giremedim kovboy teması sevmiyorum herhalde.

Hocam aslında 70 saatlik bir oyuna 3 saat tek oynamanız yeterli değil. Cyberpunk zaten buglardan arındı şu an gayet oynanabilir durumda. Resident Evil serisini de oynamadıysanız öneririm.

Uncharted, Witcher 3, Spider-Man.

Spider-Man'i de bitirdim keşke bitirdiğim oyunları yazsaymışım kusura bakmayın :D

Hocam aslında 70 saatlik bir oyuna 3 saat tek oynamanız yeterli değil. Cyberpunk zaten buglardan arındı şu an gayet oynanabilir durumda. Resident Evil serisini de oynamadıysanız öneririm.

Haklısınız ama sıkıyor beni fazlasıyla cyberpunka bakarım ama rol yapma sevmiyorum Resident Evil Village almıştım ama çok korkak bir oyuncu olduğum için fazla korkuya gelemiyorum.

Geri
Yukarı