Hikayesi saracak oyun tavsiyesi

Spider-Man'i de bitirdim keşke bitirdiğim oyunları yazsaymışım kusura bakmayın :D

Haklısınız ama sıkıyor beni fazlasıyla cyberpunka bakarım ama rol yapma sevmiyorum Resident Evil Village almıştım ama çok korkak bir oyuncu olduğum için fazla korkuya gelemiyorum.

Hocam Soulslar ile aranız nasıldır. Eğer sabırlı ve deneyimli bir oyuncuysanız Elden Ring tavsiye ederim. Şu an gayet iyi bir fiyatta zaten. Hızlı olsun dersenizde Sekiro tavsiye ederim. Bana göre mükemmel oyunlardır.

Hocam soulslar ile aranız nasıldır. Eğer sabırlı ve deneyimli bir oyuncuysanız Elden Ring tavsiye ederim. Şu an gayet iyi bir fiyatta zaten. Hızlı olsun dersenizde Sekiro tavsiye ederim. Bana göre mükemmel oyunlardır.

Hikayeli oyunlara aram daha iyi loot yapıp canavar kesmeli oyunlar pek benlik değil. Biraz zor beğenen bir oyuncuyum maalesef dediğim gibi herkesin övüp bitiremediği RDR2'yi 3 saat oynayamadım ama ortalama denilen oyunları da çok sevip 3-4 kez bitirdiğim oluyor.

GoW gibi hızlı bir oyundan sonra RDR2 oynamak olmaz. Önerim Mafia 1-2.

Bitirdim hocam Mafia'nın ilk 2 oyununu.

Hikayeli oyunlara aram daha iyi loot yapıp canavar kesmeli oyunlar pek benlik değil. Biraz zor beğenen bir oyuncuyum maalesef dediğim gibi herkesin övüp bitiremediği RDR2'yi 3 saat oynayamadım ama ortalama denilen oyunları da çok sevip 3-4 kez bitirdiğim oluyor.

Bitirdim hocam Mafia'nın ilk 2 oyununu.

Hocam benim aklıma gelenler bu kadar daha sonra aklıma gelen olursa söylerim size.

Resident Evil 4 (eskisi) oynanmalı bence. Bioshock 1 ve 2 oynanmalı. Oynanması gereken diğer oyunlar:
Fear 1
Beyond two souls
Quake 4 ve Doom 3
Fear 2 oynanabilir ama Fear 1'i sevdiğim kadar sevmemiştim.
Prototype oynayın.
Mirror's edge oynayın.

Resident Evil 4 (eskisi) oynanmalı bence. BioShock 1 ve 2 oynanmalı. Oynanması gereken diğer oyunlar:
Fear 1
Beyond Two Souls.
Quake 4 ve Doom 3
Fear 2 oynanabilir ama fear 1'i sevdiğim kadar sevmemiştim.
Prototype oynayın.
Mirror's Edge oynayın.

Prototypeı pek beğenmedim arada canım sıkılınca oyuna girip kaos çıkartıyordum o kadar :D mirror's Edge'i büyük bir bölümünü oynadım ama sadece parkur üzerine kurulu bir oyun çok zevk vermiyor. Beyond Two Souls'u bitirdim Detroit become humanıda BioShock serisine bakacağım çok öneriliyor.

Geri
Yukarı