Hikayesine ölüp biteceğim oyun önerisi

kaanhlzan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sistemimi aşağıya yazacağım, en son Star Wars Jedi: Fallen Order bitirdim. Gerçekten hayran kaldım oyuna, yeni bir oyun bitirmek istiyorum önerebileceğiniz en iyi oyunlar hangileri olur?

i5 3350.
RX 550 4 GB
16 GB RAM.

Merhaba sistemimi aşağıya yazacağım, en son Star Wars Jedi: Fallen Order bitirdim. Gerçekten hayran kaldım oyuna, yeni bir oyun bitirmek istiyorum önerebileceğiniz en iyi oyunlar hangileri olur?

i5 3350.
RX 550 4 GB
16 GB RAM.
Witcher 1-2-3
The Walking Dead Definitive Series
Tales from Borderlands.

rdr2 hikayesi çok iyi god of war oynarken biraz sıkılmıştım ama hikayesi yinede çok iyi detroit become human zaten oyunda kendi hikayeni yaratıyorsun cyberpunk un hikayeside güzel assasins creed2,brotherhood,revelations üçlemesinin hikayesi tek bi karakterin hayat hikayesini anladıyor onlarda çok iyi benim hikayesini beğendiğim oyunlar şimdilik bunlar

Hollywood tarzı hikaye isterseniz RDR 2ye bakabilirsiniz. Bunun harici Detroit, beyond Two Souls, metro, Mafia 1-2 oyunlarınında hikayeleri şahanedir?

Ayrıca Star Wars Jedi: Fallen Order oyunun hikayesi vasattı diye hatırlıyorum. Eğer onun hikayesini sevdiyseniz bu dediğim oyunlara bayılırsınız.

Geri
Yukarı