Hikayesiyle sizi düşündürecek oyun önerisi

PREY, daha ilk 10 dakikasında bile "noluyo lan burda?!" diyebileceğiniz gizemli bir oyun. Oynanışı çok çeşitli ve bölüm dizaynı açısından tepe noktası benim için.

Life is Strange true colors, aylar önce bitirmiştim ve bir hafta düşünmüştüm oyunun Lore'sini. Final bölümünde hepsi açıklanınca da bir ayrı üzülmüştüm, bilmem değişik hissettirmişti.

Normal hikayede öyle bir şey yok, ama dediğim gibi son bölümde açıklanan oyunun
Öncesindeki hikaye cidden düşündürücü idi.

Not: Oyun en son baktığımda Game Pass'te idi, bir yeniden göz at. Eğer hala oradaysa oynamanı öneririm. Bu akşam 1. oyuna da başlamayı düşünüyorum, PC en düşükte açabildi başlangıç kısımlarını şimdi oyunu indirmek gerek :D
İlk bölümü ücretsizdi bitirmiştim. Öyle de kaldı hocam. Ona da bakacağım teşekkürler.

PREY, daha ilk 10 dakikasında bile "noluyo lan burda?!" diyebileceğiniz gizemli bir oyun. Oynanışı çok çeşitli ve bölüm dizaynı açısından tepe noktası benim için.
Mutlaka bakacağım teşekkürler. Hatırladığım oyunsa onu da Epic games ücretsiz vermişti. Hay epic gamesin elini öpeyim.

Kesinlikle The Evil Within 1-2
Görsel olarak mükemmel atmosferleri var gibi duruyor. Onu da köşeye aldım. Teşekkürler.

GTA Vice City. İlk oynadığım oyun, nasıl bitirebilmek için bayağı düşündüm.
Hocam ben Vice City'e araba sürmek için girerim. Hiç görev yapmadım. Küçüklükten gelen alışkanlık. Araba sür silah al polisler gelsin falan. :D

Geri
Yukarı