Hiking A41 nasıldır?

Cihaza çöp diyenler şubat çıkışlı bir telefonu ne zaman alıp kullandınız ve değerlendiriyorsunuz
Telefonu satın aldım gayet başarılı çalışıyor şarj Type-C bu fiyata dünyaları beklemeyin ama 5000 bandına kadar olan tüm telefonlardan daha iyi batarya 2 gün net dayanıyor hafıza yeterli 128 GB yüz tanıma güzel çalışıyor parmak izi aktif görsel ve dış malzeme kalitesi yeterli ilk kullanım için söyleyeceklerim bu kadar...

Hocam siz kullandınız mı? Adı sanı belli olmayan, gereksiz çöp bir marka. Atalarımız ne demiş? “Ucuz etin yahnisi yenmez.”

İngilizler ucuz mal alacak kadar zengin değilim derler ama bazende şu olur bir marka tutunmak için çok reklam alır, reklam arttıkça satış artar, çok satılıyorsa kalitelidir algısı oluşur, sonrada marka fiyatı arttırır. Reklam giderlerini tüketenlerden karşılar. 5000 TL olan bir telefonu 2 yıl kullanmak yerine 2500 TL olan bir telefonu 1 yıl kullanmayı seçmek tercih olabilir.

İngiliz'ler ucuz mal alacak kadar zengin değilim derler ama bazen de şu olur bir marka tutunmak için çok reklam alır, reklam arttıkça satış artar, çok satılıyorsa kalitelidir algısı oluşur, sonra da marka fiyatı arttırır. Reklam giderlerini tüketenlerden karşılar. 5000 TL olan bir telefonu 2 yıl kullanmak yerine 2500 TL olan bir telefonu 1 yıl kullanmayı seçmek tercih olabilir.

Hocam ikisi arasında enflasyonda var 5000 TL 2 yıl daha iyi sanki.

Ne bu? iPhone 14 replikaya benziyor.

Helio P ve G serisinden 20-30 ve değişik numaralı işlemciler Sosyal medya kullanımı ve alo desin telefonu içindir. Yeni model olmadıkça Micro USB ile sarj olur ve 2D oyunlar dışında diğer oyunlarda çok kötü performans verir. (Oppo A16, Realme C15 vs bknz)

Aynn öyle süper güzel bir telefon ben severek kullanıyorum valla bu fiyata böyle güzel bir telefon millet anlayınca iyi olduğunu ozaman fiyat tavan yapar iyiki almışım 👍😄

Geri
Yukarı