Hiking A23 alınır mı?

Bütçe
2000

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  

Maksimum 2000TL bütçem var ilk telefonun bu fiyata özellikleri iyi gözüken bir bu telefonu buldum. Yorumlarına baktım YouTube'dan videolarını izledim çok az kötü yorum gördüm, sizce almaya değer mi veya bunun yerine daha iyi hangi telefonlar alınır öneride bulunursanız sevinirim.

resim_2021-05-19_002541.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en ucuz Beko ve arçelik satıyor. İnternet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Tamamdır zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkürler.

Maksimum 2000TL bütçem var ilk telefonun bu fiyata özellikleri iyi gözüken bir bu telefonu buldum. Yorumlarına baktım YouTube'dan videolarını izledim çok az kötü yorum gördüm, sizce almaya değer mi veya bunun yerine daha iyi hangi telefonlar alınır öneride bulunursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1030108

Hocam Note 9S'inde yorumları çok iyi mesela ama cihazın yazılımı rezalet. Kendi cihazımdan memnun olup olmadığımı soruyor sonra cevap verince yalancısın sen çok iyi cihaz diyor 😃

Hiking A23 kısa ömürlü, sıkıntı çıkartan bir yonga setini kullanıyor. Hiking markası ise hiçbir şekilde umursamıyor.
6 GB RAM, 128 GB hafıza koyup gm 20 Pro gibi insanları kandırmayı amaçlamışlar ama gm 20 Pro bile daha iyi.

TCL 10l çok güzel bir tercih olur. Arttirirsaniz (2300'e) çok daha güzel seçenekler var tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı