Hiking markasından uzak durun

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Hiking ile tecrübem kardeşimin telefonu arıza yapmasıyla başladı. Hiking A43 diye bir model aldık fiyatı uygun, özellikleri güzel diye. 6 GB RAM, 128 hafı özellikleriyle geliyor. Telefonun kamera özellikleri çok kötü, zamanın E-250 Samsung'ları bile daha iyi çekim yapıyordu. İlk olayımızı anlatayım, kardeşim telefonu kullanırken şarj bitmiş. Şarja takınca telefon şarj soketinden alev almış ve şarj aleti yanmış. Ben bunu KVK servise götürdüm, tamir ettirdim, şarj bordu ve parmak izi değişti.

2'ci olayımız şarj bordu tekrar arıza verdi. Değişim talep ettim, kabul etmediler. Tekrar onardılar ve ben cihazı 1 hafta önce 2 bin TL'ye sattım ve kurtuldum. İyi özellikleri var diye paranıza yazık olmasın diyorum. 2 gün sitelerine bakmak istedim, site açılmıyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün incelemesini vb izleyip bunu vaadeden bir ürüne sonradan berbat ürün demek yanlış. Öte yandan teknoloji işi kumar işi zaten, ha bir de soketler vb alev almış ve adamlar değiştirmişler daha ne yapsınlar? Ama hiking markasını tavsiye ediyor musun diye sorarsan asla.

Ürünün incelemesini vb izleyip bunu vaadeden bir ürüne sonradan berbat ürün demek yanlış. Öte yandan teknoloji işi kumar işi zaten, ha bir de soketler vb alev almış ve adamlar değiştirmişler daha ne yapsınlar? Ama hiking markasını tavsiye ediyor musun diye sorarsan asla.

Hocam zaten servise lafım yok benim çok güzel ilgilendiler firmadan değişim talep ettiler firma onaylamadı yapın demişler alınabilecek bir telefon değil.

Bizzat kendim yapmış oldum incelemesini piyasada kılıfı bile yok. Bu arada internet sitesi Google'dan silinmiş. :D

Hocam zaten servise lafım yok benim çok güzel ilgilendiler firmadan değişim talep ettiler firma onaylamadı yapın demişler alınabilecek bir telefon değil.

Bizzat kendim yapmış oldum incelemesini piyasada kılıfı bile yok. Bu arada internet sitesi Google'dan silinmiş. :D
Ben bu markayı nereden nasıl bulduğunuzu bile çözemedim 😂 aman ha diyim. Kendinize dikkat edin

Geri
Yukarı