Hikvision E2000 256 GB M.2 SSD alınır mi?

Backtocali

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Gastronomi / Techno DJ
HIKVISION E 2000

Sizce bu M.2 SSD alınır mı? Soğutucusu var diye dikkatimi cekti soğutması nasıldır? Deneyenler varsa veya bilen beni aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikvision'ın işi güvenlik kameraları. Bunlar da Samsung gibi her şeye atılmış görünüyor. Kameralarından memnunduk ona bir şey diyemeyeceğim ama bu devirde herkes Hi-Level'a giydirse bile SSD konusunda bana ve kullandırttığım müşterilerimde bir sıkıntı yaşattırmadı. Hikvision da aynısını yapacaktır diye düşünüyorum. Yorumlara kalırsa beğenilmiş gibi.

Kargo şirketinde çalışan birisi olarak bu aralar bütün kargolar patlak. Alsanız da gelme ihtimali çok düşük. Bilginiz olsun.

Virüsten dolayı kimse bir yere çıkıp da doğru düzgün alışveriş yapamadığı için şu an bütün ülke alışveriş sitelerine yönelmiş durumda. Aktarma merkezine gelen günlük kargo sayısı atıyorum 5 bin ise şu an 20-30 binin üzerinde kargoları var. Fazla araç olmadığı için de 1 haftayı bulan gecikmeler yaşanabiliyor.

Virüsten dolayı kimse bir yere çıkıp da doğru düzgün alışveriş yapamadığı için şu an bütün ülke alışveriş sitelerine yönelmiş durumda. Aktarma merkezine gelen günlük kargo sayısı atıyorum 5 bin ise şu an 20-30 binin üzerinde kargoları var. Fazla araç olmadığı için de 1 haftayı bulan gecikmeler yaşanabiliyor.

Aslinda kargo firmasina gore degisiyor. Dediginde haklisin. Yurtici kargo araciligi ile islemci siparis ettim hepsipurada'dan sikinti cikmadi 2 gunde geldi . Fakat mediamarkt icin durum cok farkli 30 mart'ta, anakart siparis ettim daha ucuz diye fakat hala kargoya verilmedi veya bekletiliyor dedigin durumdan oturu . Aras Kargo ile calisiyorlar diye biliyorum.

Geri
Yukarı