Elektronik Banka/Kart Hikvision essd T100ı 1TB 1.442 TL

drpakers

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İş Bankası bugün Amazon'a özel kampanya başlattı. Her 2.000 TL alışverişe 200 TL toplamda 1.000 TL MaxiPuan. Uygun ürünlerde 9 taksit de var. Maximum Mobil'den katılmayı unutmayın!

Bence gayet iyi fiyat. 512 GB ve 256 GB modellerini kullanıyorum. Mekanik 1TB HDD'ler 1.500 civarlarındayken ve 9 taksit ile çok iyi fiyat. Ben siparişe laptop sırt çantası ekleyip 2.012 TL yapıp 200TL de puan kazandım.

Hikvision essd T100ı 1024G 1.442 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt aldım, iyi fiyat.
Düzenleme:Maximum kampanyası 2000 TL üstüne geçerliymiş iptal edip tekrar istettim yanına bir şey daha ekleyip.

Bu arada Type C to Type C kabloyla telefon tablet üzerinden kullanılabilir mi? Gelen kablo Type C to Type A.

Son düzenleme:
Direkt aldım, iyi fiyat.
Düzenleme:Maximum kampanyası 2000 TL üstüne geçerliymiş iptal edip tekrar istettim yanına bir şey daha ekleyip.

Bu arada Type C to Type C kabloyla telefon tablet üzerinden kullanılabilir mi? Gelen kablo Type C to Type A.
Kullanılır ama NTFS dosya formatında düzenleyemezsiniz.

NTFS dosya formatının avantajları dezavantajları nedir? PC, Mac ve Android için ortak kullanılabilir mi?
Android'te NTFS formatında read-only oluyor. Yani sadece görüntüleyip açabiliyorsunuz.
Bu makalede NTFS ve FAT farkına bakabilirsiniz.
NTFS ve FAT farkları
exFAT ise FAT'ın tekli dosya ve toplam disk boyutunda sınırlaması olmayan versiyonudur.

Android'te NTFS formatında read-only oluyor. Yani sadece görüntüleyip açabiliyorsunuz.
Bu makalede NTFS ve FAT farkına bakabilirsiniz.
NTFS ve FAT farkları
exFAT ise FAT'ın tekli dosya ve toplam disk boyutunda sınırlaması olmayan versiyonudur.
Detaylı açıklamanız için teşekkürler. Anladığım kadarıyla bu kullanım senaryosuna uygun dosya biçimi exFAT oluyor (kısıtlama olmaması sebebiyle).

Düzenleme 18.03.2024: Ürün bugün elime ulaştı. İçinden Type-A to Type-C dönüştürücü geliyor. Dönüştürücüsüz hızı 450 okuma 350 yazma civarlarında. Bunun dışında exFAT formatında geliyor zaten kutudan. Boyutu küçük kablosu kaliteli fakat esnek değil biraz sert ve yanında bağlama çıtçıtı da geliyor. SSD tamamen plastik ancak parlak siyah bir rengi var fena değil. Tablet ve telefonda da dönüştürücüyle kullanılabiliyor. Bu fiyata öneririm, alınır.
20240318_161401.jpg

Düzenleme 2: Fiyatı 2300 lira olmuş alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Son düzenleme:
SSD güzel de bir şey atarken dizi film vs 460'la başlayıp 40'lara düşüyor attığım dosya ile mi ilgili bilemedim. İptal edip tekrar kopyalıyorum yine 40'larda yazıyor.

SSD güzel de bir şey atarken dizi film vs 460'la başlayıp 40'lara düşüyor attığım dosya ile mi ilgili bilemedim. İptal edip tekrar kopyalıyorum yine 40'larda yazıyor.
Dram olmayan ssd'lerde bu durum yaşanıyor diye biliyorum ama öyle çok bilgim yok🙂. Dram olan ssd'ler de pahalı tabi😢. Mesela en ucuz Nvme olanlardan biri bu:
Buna bir de kutu alacaksın. Oldu 2500😢.

Sata ssd'lerde de dram olan modeller var(Sandisk Ultra 3d, Samsung 850,860,870 evo vs.). Onlar daha da pahalılaştı😢.

Dram olmayan ssd'lerde bu durum yaşanıyor diye biliyorum ama öyle çok bilgim yok🙂. Dram olan ssd'ler de pahalı tabi😢. Mesela en ucuz Nvme olanlardan biri bu:
Buna bir de kutu alacaksın. Oldu 2500😢.

Sata ssd'lerde de dram olan modeller var(Sandisk Ultra 3d, Samsung 850,860,870 evo vs.). Onlar daha da pahalılaştı😢.
Diyelim 60GB video atıyorum 40GB 460MB/SN kalan 20GB 40-50MB/SN. Dediğinizi anladım şikayetim yok merakım var sadece ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı