Hikvision SATA M.2 SSD alınır mı?

Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Hızı normal SATA SSD ile aynı, markası çok da bilindik değil biliyorum. Maksat M.2 olsun daha önce hiç kullanmadım denemek istiyorum. İki anakartımın da M.2 slotları hep boş kaldı biraz dolsun :)
ilk kez kullanacağım için birkaç sorum var:
1)ASUS Prime B350M-K ve ASUS STRIX Z270'e anakart ile uyumlu mu?
2)Boyut olarak 22x80 denilmiş, fotoda alttaki gibi ufak olan mı yoksa normal boy mu?
3)Adata SU630 kullandım 61 dereceye kadar çıkıyordu bu da aşırı ısınma yapar mı?
Fiyat olarak da 156TL'ye geliyor kupon ile.

Screenshot_20200628-222719_Trendyol.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızı normal SATA SSD ile aynı, markası çok da bilindik değil biliyorum. Maksat M.2 olsun daha önce hiç kullanmadım denemek istiyorum. İki anakartımın da M.2 slotları hep boş kaldı biraz dolsun :)
ilk kez kullanacağım için birkaç sorum var:
1)ASUS Prime B350M-K ve ASUS STRIX Z270'e anakart ile uyumlu mu?
2)Boyut olarak 22x80 denilmiş, fotoda alttaki gibi ufak olan mı yoksa normal boy mu?
3)Adata SU630 kullandım 61 dereceye kadar çıkıyordu bu da aşırı ısınma yapar mı?
Fiyat olarak da 156TL'ye geliyor kupon ile.

Eki Görüntüle 603335
Bence almayın; Corsair, Samsung gibi markalara yönelin.
1. Eğer M.2 portu varsa evet
2.Üstteki
3. Yapabilir.

M.2 SATA SSD bu hocam, normal SATA SSD neden almıyorsunuz? Çünkü bana çok güven vermedi, eğer ki M.2 istiyorum derseniz. Bütçenizi biraz daha arttırıp Mushkin tercih etmenizi öneririm.

Mağdem normal SSD'ler ile hızı aynı, size kıytırık bir markadan kalitesiz, en azından hakkında en ufak bilgi olmayan bir şey yerine iyi bir Sata SSD öneririm.
Elinize geçtiğinde vaat ettiğinden çok daha düşük bir hızla gelebilir.

Hocam iki anakartınız da Key m destekliyor. İstediğiniz M.2 SSD'yi alıp kullanabilirsiniz.

Bence almayın; Corsair, Samsung gibi markalara yönelin.
1. Eğer M.2 portu varsa evet
2.Üstteki
3. Yapabilir.
Denemelik alacağım için çok paha harcamak istemiyorum. Kullanacağım sistem apu sistem zaten.
M.2 SATA SSD bu hocam, normal SATA SSD neden almıyorsunuz? Çünkü bana çok güven vermedi, eğer ki M.2 istiyorum derseniz. Bütçenizi biraz daha arttırıp Mushkin tercih etmenizi öneririm.
Hocam biliyorum normal sata ile aynı. Değişiklik olsun M2 hiç kullanmadım o yüzden buna yöneldim. Normal SSD kadar hız sunsun yeterli olur benim için.
Bence bu SATA SSD alınmalı.
Hocam kapalı kutu SU650 120GB var elimde. Onu sattım M2 almak için.
Hocam iki anakartınız da Key m destekliyor. İstediğiniz M.2 SSD'yi alıp kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı