Çözüldü Hile açılan CS:GO hesabına Prime alınırsa ban yenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 350 saatlik bir CS:GO hesabı var ama daha önce 2-3 ay önce yani hile açılmış. En son ama tamamen silinip yeniden yüklenmiş ve temiz kurulum görmüş bir hesap var 2-3 aydır böyle ban yemedi, oynuyorum. Şimdi seçkin almak istiyorum bu hesap ban yer mi? Hileyle alakalı hiçbir şey yok bilgisayarda. Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence yeni hesap açıp daha sonra ona Prime satın alın. VAC sistemi çok dengesizdir 1 gün sonra da ban atabilir 1 yıl sonra da.
Kesin bilgi değil ama hile anlaşılsaydı, bu zamana kadar banlenirdi diye düşünüyorum. Bir daha hile açmayın. %95 ihtimalle yemez diye düşünüyorum.
Alakası yok. Diğer arkadaşın dediği gibi 1 gün sonra da banlar 1 yıl sonra da saçma sapan bir sistem.

Teşekkürler arkadaşlar. Yeni hesap açıyorum ben şimdi telefonumu bu hesaptan kadldıracağım bu hesap yerse bana bir şey olmaz değilmi telefonu yeni hesaba ekleyeceğim.

Artı -2 Eksi
Yeni hesap açıcam öyle alacağım.
Aynı telefon numarası ile kayıt olunca da VAC yiyorsunuz diye bir muhabbet vardı onu da araştırın derim.
Skin changer kullanıp haksız yere VAC yemeniz saçma geldi hocam ama.(sonuçta hile açmışınız ya ondan ban yersiniz ücretsiz duvar hilesini insert ile aç kapa bile yapsanız yersiniz)
Skin changer sadece bende gözüküyor yani şöyle söyleyeyim mesela Rocket League oynayan varsa BakkesMod'u bilir ve RL bunu kullananlara ban atmıyor. Valve kafasına göre takılan bir şirket bana kalırsa.

Arkadaşlar selam 350 saatlik bir CS:GO hesabı var ama daha önce 2-3 ay önce yani hile açılmış. En son ama tamamen silinip yeniden yüklenmiş ve temiz kurulum görmüş bir hesap var 2-3 aydır böyle ban yemedi, oynuyorum. Şimdi seçkin almak istiyorum bu hesap ban yer mi? Hileyle alakalı hiçbir şey yok bilgisayarda. Bir şey olur mu?

Yeme ihtimalin var. 3 aydır hile kullanıyordum. 1 hafta hiç oyuna girmediğim halde VAC ban yedim. Yeni hesaptan alabilirsiniz Prime'ı.

Skin changer ban sebebi zaten, herhangi bir haksız ban yememişsiniz.
İşte ban sebebi olacak bir program değil insanların gözünde. Çünkü oyunda kimseye zararı yok tamamen görsel zevk. Bir de kullanmayı bıraktıktan 3 4 ay sonra oyunu bıraktım ve ban yedim orası ayrı bir muamma :D

Aynı telefon numarası ile kayıt olunca da VAC yiyorsunuz diye bir muhabbet vardı onu da araştırın derim.

Skin changer sadece bende gözüküyor yani şöyle söyleyeyim mesela Rocket League oynayan varsa BakkesMod'u bilir ve RL bunu kullananlara ban atmıyor. Valve kafasına göre takılan bir şirket bana kalırsa.

Hoca mbu hesaptan kaldıracağım ban yediği sırada bağlı olmayacak bir şey olmaz değilmi

Yeni konular

Geri
Yukarı