Hile linkine tıklamak sorun çıkarır mı?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Discord sunucularında gezinirken bir linke tıkladım yanlışlıkla, "kısalink" diye bir link, dosya otomatik açıldı daha doğrusu Birlikte aç, dosyayı kaydet vardı ben de vazgeç dedim, indirmedim, yüklemedim. Anladım ki hile, bu linki bırakana şu an hürmet ediyorum. Kolsuzlar, bilek yok oynayamıyorlar hile açıyorlar. Oynamayı bilmiyorsanız oynamayın? Ya da oynayın ama ağlamayın? Paranoya oldum linke tıkladım bir şey olmuş mudur? Hep böyle soru soranlara "🤣" emojisi atıyordum, benim de başıma gelince anladım.😆😆😆

"Hahaha!" diyip geçmek istiyorum ama. :/

Hayır, sıkıntı olmaz.

Hayır, sıkıntı olmaz.
Bir şey olmayacağını biliyorum ama hesapta yüklü miktarda eşya olduğu için endişelendim, paranoya oldum resmen.
Bence o ''🤣'' attığın konulardaki kişiye bir şey olmuş mu bak.

Hayır, sıkıntı olmaz.
Hocam bilginiz varsa yardımcı olur musunuz? Bir arkadaşın hesabına bir kaç ay önce girmiştim böyle hesabım takım arkadaşlarına çok fazla hasar verdiğim için 1 hafta banlandığım zaman bu arkadaşın hesabına giriyordum, şimdi bu dün hile açmış daha ban yememiş, farklı PC, farklı IP. Bu arkadaş ban yer ise benim hesaplarda yer mi? Ben sadece hesaba girip oyun oynuyordum, benlik bir sıkıntı oluşur mu? @ixdrone

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı