"hileliadam.co" virüs müdür?

RyenjuA

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda gezinirken böyle bir şey ile karşılaştım. Comodo Internet Security var ve tam tarama yaptım lakin hiç virüs bulamadı. Tavsiyeleriniz neler?
Ayrıca bilgisayarımda normalden biraz daha fazla CPU ve RAM kullanıyor, eskiden %1-2 civarındaydı şu an %7-10 arası değişiyor.

virüs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu zararlı olup olmadığını göstermez. Local adresin kullanıcı adın ile olur. RyenjuA kullanıcı adın. Hileciadam ise o siteden CS, Rocket League, Fortnite gibi oyunların hile veya araçlarını indirdi isen bazı kayıt girdi isimlerini değiştirip karşına bu gözükmüştür.

Comodo'yu bu araçları indirirken kapattı veya uygulamayı beyaz listesine aldı isen tespit etmez zaten.

Downloads - SurfRight Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin. Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.

Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı Uygulayın.

Devamı halinde yeni bir yönetici oturum hesabı oluşturun, oradan devam edin.
Kardeşim hile ile iş yapıyorsun daha sonra virüs müdür ? Gibisinden sorular soruyorsunuz. Son çıkan olayları biraz takip edersen sevinirim adamlar artık hile programlarının yada dosyalarının içine kurdukları coinhive ile kripto para kazıyorlar sizin makineleriniz ile sizde sevinin ''bedava hile olm görüyonmu nasıl vuruyorum'' hile ile uğraşan kişilerden hiç haz etmiyorum. Bu size ders olsun şu programları kullanıp hem milletin oyununu hemde kendinizi rezil etmeyin !

Bu zararlı olup olmadığını göstermez. Local adresin kullanıcı adın ile olur. RyenjuA kullanıcı adın. Hileciadam ise o siteden CS, Rocket League, Fortnite gibi oyunların hile veya araçlarını indirdi isen bazı kayıt girdi isimlerini değiştirip karşına bu gözükmüştür.

Comodo'yu bu araçları indirirken kapattı veya uygulamayı beyaz listesine aldı isen tespit etmez zaten.

Downloads - SurfRight Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin. Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.

Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı Uygulayın.

Devamı halinde yeni bir yönetici oturum hesabı oluşturun, oradan devam edin.

Son düzenleme:
Çözüm
Kardeşim hile ile iş yapıyorsun daha sonra virüs müdür ? Gibisinden sorular soruyorsunuz. Son çıkan olayları biraz takip edersen sevinirim adamlar artık hile programlarının yada dosyalarının içine kurdukları coinhive ile kripto para kazıyorlar sizin makineleriniz ile sizde sevinin ''bedava hile olm görüyonmu nasıl vuruyorum'' hile ile uğraşan kişilerden hiç haz etmiyorum. Bu size ders olsun şu programları kullanıp hem milletin oyununu hemde kendinizi rezil etmeyin !
Beni tanımadan yorum yapman yanlış. Hileyle ilgili hiçbir şey ne indirdim ne kurdum. Boşunu başka yerde yapabilirsin.
Hileyle ilgili bir şey indirmedim arkadaşlar. Yargılarken dikkat edin...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı