Hindi sosis üzerindeki beyaz tomurcuklar ne olabilir?

CherArslan

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, A101'den Pınar hindi sosis aldım ve son kullanma tarihi geçmemiş fakat üzerinde hiç görmediğim şekilde beyaz minik minik tomurcuklar var. Nedir bunlar? Kediye versem bir şey olur mu?

Arkadaşlar merhaba, A101'den Pınar hindi sosis aldım ve son kullanma tarihi geçmemiş fakat üzerinde hiç görmediğim şekilde beyaz minik minik tomurcuklar var. Nedir bunlar? Kediye versem bir şey olur mu?
Onlar genelde oluyor diye biliyorum. Bu arada işlenmiş etleri hayvanlar ölmeden önce zevk için 10 dakika önce verin. Son derece sağlıksız bir şey işlenmiş ve pişmemiş et.

Küf olabilir belki.
Sanırım öyle internette baktım biraz.

Onlar genelde oluyor diye biliyorum. Bu arada işlenmiş etleri hayvanlar ölmeden önce zevk için 10 dakika önce verin. Son derece sağlıksız bir şey işlenmiş ve pişmemiş et.
Hocam ben kendim yiyorum ya. Hem hayvanların sindirim sistemi bizden çok daha üstün bir yapıda zararları şeyleri yemiyorlar zaten verince.

Hocam o zaten her şeyde var bu direkt üzerinde sivilce gibi bir şey.

Kokusuna bak, kötüyse götür markete değiştir. Kokuda sorun yoksa sen onu bir yıka, haşla ondan sonra soğuyunca ver.

Hele sosis hayatımda yediğim en kötü şey.

Güzel sosis yenir ağa. Geçen bir Frankfurther almışım kuzu derisine sarılı yemin ediyorum et gibi. Tabii kilo fiyatı kıyma ile yarışmasa iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı