Hindistan'dan gelen UBIT mesajı

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, böyle bir mesaj geldi. Baktigimda Hindistan diyor, mesajı açmadım ne olur ne olmaz diye. Bu nedir, ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20211215_175137.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 516
Hocam engelleyebilirsiniz. Hindistanlı insanlar son zamanlarda "işe alım" adı altında çok fazla insan dolandırıyor. Gerek sosyal medya reklamları gerek whatsapp ve mail yolu ile her yolu deniyorlar.

Mesajı açın bir şey olmaz sadece attığı linke tıklamayın.
Engelledim içeriği part time iş için adam araniyormus. Türkiye'den 100 tane maaş 5.000-16.000 arası yazıyor. Sadece cep telefonu yeterli diyordu. Engelledim bilgi için yazdım bunları.

Mesajı açın bir şey olmaz sadece attığı linke tıklamayın.
Bu kadar emin olmayın WhatsApp’ta çok fazla açık var. Kötü amaçlı bir içerik taşıyorsa zarar görebilir.

Hocam engelleyebilirsiniz. Hindistanlı insanlar son zamanlarda "işe alım" adı altında çok fazla insan dolandırıyor. Gerek sosyal medya reklamları gerek whatsapp ve mail yolu ile her yolu deniyorlar.
Mesajı açınca bir şey olmaz değil mi? Açtım engelledim.

Engelledim içeriği part time iş için adam araniyormus. Türkiye'den 100 tane maaş 5.000-16.000 arası yazıyor. Sadece cep telefonu yeterli diyordu. Engelledim bilgi için yazdım bunları.
Aynı şekilde her gün en az 20 tane reklamla karşılaşıyorum. Aynı, birebir metini kullanıyorlar.
Mesajı açınca bir şey olmaz değil mi? Açtım engelledim.
Sorun olmaz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…