Hindistan'dan gelen UBIT mesajı

Aynı şekilde her gün en az 20 tane reklamla karşılaşıyorum. Aynı, birebir metini kullanıyorlar.

Sorun olmaz hocam.
Teşekkürler.
Bu kadar emin olmayın WhatsApp’ta çok fazla açık var. Kötü amaçlı bir içerik taşıyorsa zarar görebilir.
İnşallah bir şey olmamıştır diyelim.
Bu kadar emin olmayın WhatsApp’ta çok fazla açık var. Kötü amaçlı bir içerik taşıyorsa zarar görebilir.
Hocam şimdi tedirgin ettiniz beni mesajda link de vardı ama engelledim bir şey olabilir mi yine de ? Linke basmadım tabii ki.

Son düzenleme:
Hocam şimdi tedirgin ettiniz beni mesajda link de vardı ama engelledim bir şey olabilir mi yine de ? Linke basmadım tabii ki.
Hayır hocam sorun olmaz. Benim mesajım üstteki arkadaşa idi. Gelen mesaja bakmak tamamen güvenli değil. WhatsApp’ta çok açık var bunu belirtmek istedim. Size gelen mesajda sorun yok gibi duruyor. Sorun olacağını düşünmüyorum.

Hayır hocam sorun olmaz. Benim mesajım üstteki arkadaşa idi. Gelen mesaja bakmak tamamen güvenli değil. WhatsApp'ta çok açık var bunu belirtmek istedim. Size gelen mesajda sorun yok gibi duruyor. Sorun olacağını düşünmüyorum.

Tamamdır teşekkürler. Bir sorum daha olacaktı benim numaramı nereden bulmuş olabilirler?

Meşhur Hintli dolandırıcılara denk gelmişsiniz. ABD gibi yerlerde bunlar bayağı tanınıyorlar, Türkiye'ye de bulaşmaya başlamışlar görünüşe göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı