Hindistan'dan gelen WhatsApp araması nedir?

Aras the Great

Hectopat
Ülke kodu Hindistan olan bir numaradan WhatsApp araması aldım, bu ne demek oluyor? Büyük ihtimal rastgele numarayı arayan birisi diye düşünüyorum fakat yine de içimde bir kuşku var.

Dosya Ekleri

• C1C1D856-D7AC-4CF4-A4DA-F5103647B669.jpg
    C1C1D856-D7AC-4CF4-A4DA-F5103647B669.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 102
Ülke kodu Hindistan olan bir numaradan WhatsApp araması aldım, bu ne demek oluyor? Büyük ihtimal rastgele numarayı arayan birisi diye düşünüyorum fakat yine de içimde bir kuşku var.

Hocam bu ara popüler oldu bunlar dolandırıcı.

Bilgilerimiz çok güzel korunuyor sağ olsunlar beni de günde 2 +200'lü numaralar arıyor engelleyin yenileri çıktıkça.

Hocam aramalara cevap vermeyin. Bu aralar çoğu kişiyi aradıklarını öğrendim. Beni de son 1 yıldır bu tip numaralar arıyor. Hatta size mesaj da yollarlar. Dolandırıcı olduklarını düşünüyorum. Hatta bazıları iş teklifinde de bulunuyor.

Whatsapp a şu özellik geldiği günden beri ne hikmetse bu tür saçma sapan olayların arttığını görüyorum . :)

Daha önce sızdırılmış verilerden bu tür aramaların yapıldığını düşünüyorum ama bu kadar çok yaygın değildi çok sık bu şikayetle karşılaşmamıştım. Bu özellik geldiği için harekete geçtiklerini bu tür olayları hızlandırdıklarını düşünüyorum. Nedenleri sebepler kendilerince değişiyor. Kimisi onlardan para bile aldım dedi. :)

Şimdilik hiç ellememekte fayda var gibi . :)

Beni arayan yazan yok şimdilik bakalım.

IMG_1217.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı