Hiper G41-ICH7 Combo DDR2/DDR3 Sata2 16x anakarta intel core 2 duo e8400 takılırmı ?

Aykutay1907

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yabancı Dil
Merhaba, arkadaşıma demin "intel core 2 duo e8400 " sipariş ettik.Arkadaşımın anakartı "Hiper G41-ich7 Combo DDR2/DDR3 Sata2 16x" dir.Bu anakarta "İntel core 2 duo E8400" takılırmı desteklermi acaba şuanki işlemcisi "intel E2160" tır.Adını tam hatırlamıyorum ama bu işlemcidir size sorum bu anakarta bu yeni sipariş verdiğimiz işlemci takılırmı teşekkürler...

İşlemci Desteği : Intel Pentium D LGA775 & Intel Pentium 4 Prescott LGA775 CPU & Celeron D Prescott LGA775 CPU
Uyumlu İşlemcilerCore 2 Extreme
Uyumlu İşlemcilerIntel® Core 2 Duo
Uyumlu İşlemcilerCore 2 Quad
[TBODY] [/TBODY]

Sitede ben böyle buldum. Birde bu zamanda intel core 2 duo e8400 sipariş etmekteki amaç nedir bilemedim.

Arkadaşın bütçesi olmadığından onu sipariş ettik ve arkadaşta oyun bilgisayarı istemiyor donma kasma yapmasın yeter diyor.Şuanki işlemcisi de e2160 olduğu için bende destekler diye düşünüyorum bazı sitelerde Core 2 duo destekliyor yazıyor bazılarında yazmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı