Çözüldü Hiper Lux 3x120mm Rainbow Gaming Mid ATX kasaya 3 fanlı ekran kartı sığar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hangi karttan bahsettiğinize göre değişir. Mesela bunlar kasanın ölçüleri.
Kağıt üzerinde 4090 sığıyorsa diğerleride sığar. Ama fanlara engel olması, kasadan en olarak dışarı çıkması yani kasanın camının takılmasına engel olması gibi durumlar olabilir. Senin alacağın kartın 4090 kadar büyük olmadığını tahmin ederek diyorum, uyacaktır.
Kağıt üzerinde 4090 sığıyorsa diğerleride sığar. Ama fanlara engel olması, kasadan en olarak dışarı çıkması yani kasanın camının takılmasına engel olması gibi durumlar olabilir. Senin alacağın kartın 4090 kadar büyük olmadığını tahmin ederek diyorum, uyacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230924_101804_Chrome.jpg
    Screenshot_20230924_101804_Chrome.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20230924_101917_Chrome.jpg
    Screenshot_20230924_101917_Chrome.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Çözüm

4090 takmayacağım bunu dusunuyorum.

Bunu;
Veya bunu:
Colorful RTX 4070 TI NB EX-V 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Alarak kalan parayı kasaya verebilirsiniz, alacağınız kasa biraz kalitesiz.

Bunada bakabilirsiniz. Bayağı ucuz.

Kasa hazır sistemde geldiği için kalitesiz degiştiremedim maalesef halihazırda kasayi aktif kullanıyorum.

Bu kartı görmemiştim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı