Hiper Lux ATX kasa ile R3 3100 RX 570 sistem uyumlu mu?

rulssws

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bende şöyle bir sistem var.
Anakart: MSI A520M Pro.

Ekran kartı: AMD RX 570 ASUS ROG STRIX.

İşlemci: Ryzen 3 3100.

SSD: Fury 256 GB SSD.

RAM: Hikvision 8 GB RAM 3200MHz.

Bende bu sisteme Hiper Lux ATX oyuncu kasası adındaki kasayı alacaktım İncehesap'dan. 500W PSU var içinde. Sizce bu kasa alınır mı? Sistemdeki parçalar bu kasaya uyar mı ve diğer parçalar bir birine uyumlu mu?

Hocam kasa hadi neyse de Hiper PSU kesinlikle önermem. Bütçenizi biraz aşıyor ama şu şekilde düşünebilirsiniz:

Bu önerdiğim PSU da çok iyi bir şey sayılmaz ama Hiper'dan iyidir. Bütçeniz çok kısıtlı, bu bütçede iyi ürünler bulmak zor.

Hocam kasa hadi neyse de Hiper PSU kesinlikle önermem. Bütçenizi biraz aşıyor ama şu şekilde düşünebilirsiniz:

Bu önerdiğim PSU da çok iyi bir şey sayılmaz ama Hiper'dan iyidir. Bütçeniz çok kısıtlı, bu bütçede iyi ürünler bulmak zor.

Peki ben 3-4 ay için bu Hiper Lux kasayı alsam sonrasinda PSU'yu değiştirsem nasıl olur hocam öylede olmazsa vatandan Power Boost VK-3301B'yi alacağım.

Boşa masraf olur size. Power Boost da dandik açıkçası. Önermem ben.

Yani suanlik idare etse de yeterli sonrasında değiştirebilirim hiperlux kasaya 25 Cm'lik RX570 ASUS ROG STRIX sığar mı 2 fanli.

Yani suanlik idare etse de yeterli sonrasında değiştirebilirim hiperlux kasaya 25 Cm'lik RX570 ASUS ROG STRIX sığar mı 2 fanli.

Ve MSI A520M a Pro anakart için uyumlu mu mATX.

Yeni konular

Geri
Yukarı