HIQ Creatine beyaz olması gerekmiyor mu?

selim1_6

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk öncelikle merhaba. Ramazan ayının başlarında creatine aldım, hiç kullanmadım. İlk kez creatine aldığım için tozun rengini bilmiyordum. Bugün şans eseri YouTube'da gezinirken bir video gördüm. Creatine rengi beyazdı benimkisi ise sarı tonunda sanki kepek ekmeği liğmeleyip koymuşlar kokusu da benziyor zaten. Acaba yeni HIQ creatine ürünleri böyle mi yoksa yanlış ürün mü geldi?

Dosya Ekleri

• 20240410_233437.jpg
    20240410_233437.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 35
  • 20240410_233501.jpg
    20240410_233501.jpg
    288,9 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşlar ilk öncelikle merhaba. Ramazan ayının başlarında creatine aldım, hiç kullanmadım. İlk kez creatine aldığım için tozun rengini bilmiyordum. Bugün şans eseri YouTube'da gezinirken bir video gördüm. Creatine rengi beyazdı benimkisi ise sarı tonunda sanki kepek ekmeği liğmeleyip koymuşlar kokusu da benziyor zaten. Acaba yeni HIQ creatine ürünleri böyle mi yoksa yanlış ürün mü geldi?
Un gibi beyaz olması lazım ama ilk defa böyle görüyorum.

Hocam beyaz olması lazım, ilk defa böyle görüyorum bir kreatini. Sizinkine bulgur doldurup yollamışlar resmen. HIQ ile iletişime geçin.

Reis bu ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarihi geçmiş mi hocam?
Hayır.

Hocam beyaz olması lazım, ilk defa böyle görüyorum bir kreatini. Sizinkine bulgur doldurup yollamışlar resmen. HIQ ile iletişime geçin.

Aslında internetten baktığımda eğer tatlandırıcı konulmuşsa bu renke olabilir diye okudum. Tadına da baktım hafif bir şeker tadı aldım ama daha çok kepek ekmeğine benziyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer aromalı kreatin değilse, saf rengi beyazdır ve bu renk normal gözükmüyor. Eğer topaklaşmışsa, kokusu değişmişse, tadı değişmişse büyük ihtimal tarihi geçmiştir veya güneş vesaire görmüştür.

Onu boşaltıp içine başka birşey koymuş muhtemelen birisi.O kreatin değil çünkü aynısından bende var ve beyaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı