Gıda HIQ İndirimi Başladı

Böyle ne olduğu belli olmayan, geçmişi olmayan markaların ürünlerini alarak paranızı heba etmeyin. Bilindik markalardan şaşmayın. Tecrübeyle sabittir.
HIQ Türk'lerin en kaliteli markası bile sayılır. Ham madde kalitesi Big Joy, Hardline'den daha üst seviyededir ve bu yüzden daha pahalıdır. Ayrıca HIQ 15 yıl önce başladı ve yaklaşık 2 sene önce Almanya'da yapılan formüller ile satışa başladı.

Arkadaşlar gaza gelip her bulduğunuz supplementi almayın. Ben de bir şeyler aldım, bunlar bitince almayı düşünmüyorum. Aldıklarımı da kart puanıyla, indirimden bayağı uyguna almıştım ve gramajları fazla değil.

Eğri oturup doğru konuşalım, supplementlerin çoğu para tuzağı. Proteininizi ve karbonhidratınızı alıp sporunuzu yapın, suyunuzu için; supplement almasanız da olur.

Whey de bayağı gereksiz bence, bir kere indirimde aldım, Bigjoy marka olmasına rağmen tadını hiç beğenmedim ve aldığım fiyata sattım. Hiç gerek yok, ölçeği 10 liraya gelse de tavuk pilav yemek daha mantıklı.
Haklısınız, tavuk gibi şeyler daha ucuza geliyor. Fakat definasyonda iyi değerler için protein tozu şart, çünkü düşük kaloriye yüksek protein ve genellikle BCAA veriyor. Ben Big Joy çilekli whey protein kullanıyorum ve bence tadı güzel. Ayrıca Iced Cappuccino Flavor da çok güzeldi bence.

HIQ Türk'lerin en kaliteli markası bile sayılır. Ham madde kalitesi Big Joy, Hardline'den daha üst seviyededir ve bu yüzden daha pahalıdır. Ayrıca HIQ 15 yıl önce başladı ve yaklaşık 2 sene önce Almanya'da yapılan formüller ile satışa başladı.
Lütfen bunları belgelerle, raporlarla destekleyin. Bu yorum tek başına hiçbir anlam ifade etmiyor.

Lütfen bunları belgelerle, raporlarla destekleyin. Bu yorum tek başına hiçbir anlam ifade etmiyor.
Kendi sitelerine girince yazıyor, ayrıca Almanya'da formüle edildiği de her yerde yazıyor.

Big Joy'un tadı hakkında da sadece toz katarak yaptığım şu yemeğin lezzetinin görünüşüne bakın. (Şimdi yaptım, tadı aynı çilekli puding gibi ve ayrı olarak hiç şeker katmadım.)
20230410_035235.jpg

Hiq en iyi markalardan bilmeyen bebeler boş yapmasın.
Doğru söylüyorsun fakat tavrın hiç hoş değil. Karşı taraf bilmiyor olabilir, bilip de inadına haterlik yapıyor olabilir. Bizim yapmamız gereken şey ise onlara doğrusunu göstermek, anlamak istemiyorlar ise dostça yolumuza devam etmektir.

Son düzenleme:
Kendi sitelerine girince yazıyor, ayrıca Almanya'da formüle edildiği de her yerde yazıyor.
Yazması hiçbir şey ifade etmiyor işte 😄 legal raporlar ve kıyaslamalar lazım. Şirketin 2021 öncesine ait faaliyet izi yok, Almanya muhabbeti ise zaten bir garip. Almanya bu işin merkezi değil ki, üstüne bu sektörde lokasyonun hiçbir önemi yok. Bu sürekli dillere pelesenk olan "hammadde kalitesi"nin bir kaynağı var mı?

Yazması hiçbir şey ifade etmiyor işte 😄 legal raporlar ve kıyaslamalar lazım. Şirketin 2021 öncesine ait faaliyet izi yok, Almanya muhabbeti ise zaten bir garip. Almanya bu işin merkezi değil ki, üstüne bu sektörde lokasyonun hiçbir önemi yok. Bu sürekli dillere pelesenk olan "hammadde kalitesi"nin bir kaynağı var mı?
Şu anda ders çalışıp hemen yatacağım fakat yarın atsam olur mu?

Haklısınız, tavuk gibi şeyler daha ucuza geliyor. Fakat definasyonda iyi değerler için protein tozu şart, çünkü düşük kaloriye yüksek protein ve genellikle BCAA veriyor. Ben Big Joy çilekli whey protein kullanıyorum ve bence tadı güzel. Ayrıca Iced Cappuccino Flavor da çok güzeldi bence.
Orası öyle, kalorisi çok az ama olmazsa olmaz değil bence. 200-300 kalori az tüketilip sorun çözülebilir. Ayrıca tavukta vs de BCAA var, bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı