HIQ vs Scitec vs Supplementler protein tozu

Catbop

Hectopat
Üçü arasında kaldım. Fiyatlar zaten aynı sadece tat üçü de çikolatalı ve ek içerikler olarak tavsiye verebilecek arkadaşlar var mı?

En ucuz hangisiyse onu alabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam BigJoy'da indirim vardı, 1 kilo protein tozu 750 TL'ye geliyordu. Onu da alabilirsiniz. Aralarından Scitec daha iyi bir marka, Supplementler ile aynı fiyata geliyor. Scitec alabilirsiniz.

En ucuz hangisiyse onu alabilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam Bigjoy'da indirim vardı, 1 kilo protein tozu 750 TL'ye geliyordu. Onu da alabilirsiniz. Aralarından Scitec daha iyi bir marka, supplementler ile aynı fiyata geliyor. Scitec alabilirsiniz.

Bigjoy'un tadının pek iyi olmadığını duydum. HIQ tarafında da diğerlerinde olmayan B6 vitamini var ve lezzet olarak en iyisidir diye tahmin ediyorum. Scitec ithal olduğu için güven veriyor. Aralarında çikolatalı kullandığınız varsa lezzet olarak bir tavsiye verebilir misiniz?

Bigjoy'un tadının pek iyi olmadığını duydum. HIQ tarafında da diğerlerinde olmayan B6 vitamini var ve lezzet olarak en iyisidir diye tahmin ediyorum. Scitec ithal olduğu için güven veriyor. Aralarında çikolatalı kullandığınız varsa lezzet olarak bir tavsiye verebilir misiniz?

Çikolata aromalısı kötü Bigjoy'un, çilek aromalısı gayet iyi.

BIGFUAR20 koduyla 680 tl oluyor.

Çikolata aromalısı kötü Bigjoy'un, çilek aromalısı gayet iyi.

Bıgfuar20 koduyla 680 TL oluyor.

Genelde tariflerde kullandığım için tada ekstra önem veriyorum çikolata da genel bir aroma olduğu için her şeyle gidiyor. Ama fiyat gerçekten iyiymiş aromayı göze alıp alabilirim. Teşekkürler.

Tat kişiye özeldir. Söyleyebileceğim genel şey ise, kurabiyeli aromayı her şirket yapamıyor. O yüzden kurabiyeli almayın. Onun dışında ben şahsen hepsini beğendim. B6 için 200-300 TL fazla verilmez. Onun yerine B6 vitaminini hap olarak alırsınız, aynı fiyata gelir.

Tat kişiye özeldir. Söyleyebileceğim genel şey ise, kurabiyeli aromayı her şirket yapamıyor. O yüzden kurabiyeli almayın. Onun dışında ben şahsen hepsini beğendim. B6 için 200-300 TL fazla verilmez. Onun yerine B6 vitaminini hap olarak alırsınız, aynı fiyata gelir.

Biliyorum hocam zamanında Grizzone kullanmıştım tadı iyi değildi. Bu ağır metal muhabbeti ve bazı markaların araştırma sonuçlarından sonra daha güvenilir markalara yönelmek istedim. Bu 3 markanın bir sorunu yok diye biliyorum zaten.

Geri
Yukarı