Hırsızlık oyunu yapmak sıkıntı yaratır mı?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Çok saçma ve komik bir soru ama emin olmak istiyorum ciddi cevap verirseniz sevinirim. Teknoloji marketi ve mobilya mağazası gibi mağazalardan eşya çalma oyunu yapmam sıkıntı yaratır mı?

Çok saçma ve komik bir soru ama emin olmak istiyorum ciddi cevap verirseniz sevinirim. Teknoloji marketi ve mobilya mağazası gibi mağazalardan eşya çalma oyunu yapmam sıkıntı yaratır mı?

Thief ve Thief Simulator gibi oyunlar mevcut. Uyarı olarak bunu gerçek hayatta yapmayınız yazarsanız pek sorun olmaz.

Sıkıntı olmaz diye biliyorum.
Ama Amerika da idi sanırım, bir çocuk başkanlık binasını Minecraft'ta TNT ile patlattığı için gerçek hayatta tutuklanmıştı.

Thief simulator diye bir oyun var. Sorun olacağını sanmıyorum. Sadece yaş sınırı getirmek zorunda kalırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı