Hırvatistan mı yoksa Arjantin mi kazanır?

Hocam kaç yılından geliyorsunuz dünyada o maç daha oynanmadıda.

Fransa Hırvatistan finali olur. Fransa alır.

Fransa 1 maç kaybetmişti şüpheliyim ama yinede iyiler.
O maçta gruptan çıkmayı garantilemişlerdi pek ciddiye aldıklarını sanmıyorum. Fransa turnuva başından beri 1 numaralı favorimdi Brezilya ile final oynar diyordum ama Hırvatistan bayağı şaşırttı beni. Finale geleceklerini düşünüyorum.

Messi neredeyse 3 saat futbol oynadı. Adam makine. Eğer Hollanda'ya yaptıklarını pressi hırvatlara da yaparlarsa şansları yok hırvatların. Arjantin'in tek sorunu martinez gibi bir maximum halı saha topçusunu forvet yapmaları. Oynamaması lazım Martinez'in.

Arjantin de Suudi Arabistan'a yenildi ama çok çabuk toparladılar. Bir maça kaybetti diye yıkılacaklarını sanmıyorum.

O maçta gruptan çıkmayı garantilemişlerdi pek ciddiye aldıklarını sanmıyorum. Fransa turnuva başından beri 1 numaralı favorimdi Brezilya ile final oynar diyordum ama Hırvatistan bayağı şaşırttı beni. Finale geleceklerini düşünüyorum.

Öyle de yine şüphelendim ben.
Portekiz de istese Kore'yi yenerdi ama nedense ronaldo oynayınca oğhh moduna geçiyorlar zaten bu akşam da yedeklerde üzülüyorum görünce. Adamın son dünya kupası ama hala benchte ☹️ umarım 2.yarı maça sokup 100+ dakika portekiz-fas izleriz birde penaltılara kalırsa şahane olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı