Çözüldü Hisse hesabında sicil numarası sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerpeten alii

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sicil numarası oluşturulmuş adıma da çok da bilgim yok. Bir sıkıntı yaratır mı veya kapatmak istesem kapatabilir miyim? Açık kalması sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sosyal güvenlik Kurumu'na bağlı olan SSK (4a), bağ-kur (4b) ve emekli sandığı (4C) gibi herhangi birinden sigorta hizmeti alanların sosyal güvenlik numarasını öğrenmesi gerekir. Bu, sicil numarası olarak da bilinir ve vatandaşların sigortaları ile ilgili tüm detaylara ulaşmalarını sağlar.
Amerika'daki SSN gibi düşünebilirsiniz eğer bilmediğiniz bir şahıs tarafından yapılmışsa veya izininiz olmadan olduysa kapatın derim.

Ve internette biraz araştırdım sicil numarası kasıl kapatılır diye iş yeri kapatma dilekçesi diyor hocam.
Sosyal güvenlik Kurumu'na bağlı olan SSK (4a), bağ-kur (4b) ve emekli sandığı (4C) gibi herhangi birinden sigorta hizmeti alanların sosyal güvenlik numarasını öğrenmesi gerekir. Bu, sicil numarası olarak da bilinir ve vatandaşların sigortaları ile ilgili tüm detaylara ulaşmalarını sağlar.
Amerika'daki SSN gibi düşünebilirsiniz eğer bilmediğiniz bir şahıs tarafından yapılmışsa veya izininiz olmadan olduysa kapatın derim.

Ve internette biraz araştırdım sicil numarası kasıl kapatılır diye iş yeri kapatma dilekçesi diyor hocam.

Çözüm

Hisse hesabı açmıştım da bilmediğim bir şey olduğu için hoşuma gitmedi. Sıkıntılı bir şey değilse sorun yok aslında hocam, eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı