Hitachi Z5K500 320GB 5400RPM HDD alınır mı?

ZANTE ARTZ

Hectopat
Linkte verdiğim HDD'yi almayı düşünüyorum ancak satıcı Izoly olunca bir işkillenmedim değil.
Sizce bu satıcıdan almak mantıklı mı? Laptopuma 120 GB SSD yetmiyor, HDD candy alıp onla beraber takacağım.
5400 almanın bir anlamı yok. 7200 daha iyi olur.

Almanızı önermiyorum. Satıcı malum Izoly. Bu HDD'de büyük ihtimalle yenilenmiş ürün. Elinize yenilenmiş bir ürün geçecek alırsanız. Daha önce kimin kullandığı belli değil, nasıl kullandığı belli değil. Bozuk ürün bile gelebilir. Sıfır HDD almanızı öneriyorum.

Almanızı önermiyorum. Satıcı malum Izoly. Bu HDD'de büyük ihtimalle yenilenmiş ürün. Elinize yenilenmiş bir ürün geçecek alırsanız. Daha önce kimin kullandığı belli değil, nasıl kullandığı belli değil. Bozuk ürün bile gelebilir. Sıfır HDD almanızı öneriyorum.
Bütçem çok fazla olmadığı içinde arada kalıyorum sadece Valorant,CS:GO olucak 7200 RPM almaya değer mi ?

Bütçem çok fazla olmadığı içinde arada kalıyorum sadece Valorant, CS:GO olacak 7200 RPM HDD almaya değer mi ?
5400 RPM ama kaliteli bir HDD'de herhangi bir drop veya dokuların geç yüklenmesi sorununu yaşayacağınızı zannetmiyorum. 5400 RPM HDD ile sayısız oyun oynadım belki de hiçbir sorun yaşamamıştım. Bütçenizi tam olarak belirtebilir misiniz?

Linkte verdiğim HDD'yi almayı düşünüyorum ancak satıcı Izoly olunca bir işkillenmedim değil.
Sizce bu satıcıdan almak mantıklı mı? Laptopuma 120 GB SSD yetmiyor, HDD candy alıp onla beraber takacağım.
Bütçem kısıtlı da bu harddiski aldınız mı memnun musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı