Hitler'e benzediği için dövüldüğü iddia edilen kedi

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Burnunun altında siyah leke bulunan, saldırıda gözünü kaybeden Baz, çöp tenekesi içinde kanlar içinde ve morarmış halde bulundu.
1662129155927.png

İngiltere'de bir kedinin sahibi, evcil hayvanının şiddetli bir dövüldüğünü ve bunun bir gözünün kör olmasına neden olduğunu, çünkü kedinin Hitler'e benzediğini iddia etti.

Gloucestershire, Tredworth'ten Kirsty Sparrow, yedi yaşındaki kedisi Baz'ın geçen hafta birkaç gün ortadan kaybolmasından sonra endişelendiğini söyledi. Daily Mail'in bildirdiğine göre, evcil hayvan Perşembe günü bir komşu tarafından bir çöp kutusunda feci şekilde ezilmiş ve kesilmiş halde bulundu.

Kedi sahibi:
“Onun haline inanamadım. Gözü şişmişti, mermer gibiydi. Başka bir yaralanma olmadığı ve muhtemelen tekmelenmiş olduğu için bir araba çarpması olasılığının düşük olduğunu söylediler.”
Sparrow, kaburgalarının altında da morluklar olan Baz'ı Pazar günü tekrar veterinere götürüp dikişlerini alacağını söyledi.
Kedinin sahibi çok ağladığını da belirtmişti.

Kaynak: Cat beaten because it looks like Hitler
Kopyala yapıştır sayılır mı bilmiyorum ama İngilizce ve yurt dışı bir kaynaktı. Haber 2014 yılında yayınlandı fakat olay hiç gündem olmamıştı paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hitler'i değil de o bıyık bana başka bir zatı hatırlatıyor. Kısas yapılması lazım bu durum karşısında.

Durduk yere hayvana yapılan eziyeti Hitler'e bagladiklarini düşünüyorum. Kimse bir hayvanı birine benzettiği için dövmez.

Ayrıca Hitler bıyığı yok bile kedide.

Kedide Hitler değil Stalin bıyığı var, bunlarda bizim Çinli diye Kore'li dövenler gibi dövüyor ama niye dövdüğünü bilmiyor.

Hitler'in bıyığı burun hizasında biter. Bunun bıyığı daha uzun.
Döven kişinin iddası hitler yönündeymiş oysaki bu resim daha çok benziyor bence.

1662130143269.png

Yeni konular

Geri
Yukarı