Hitman 1-2-3 Neden Tüm Bölümler Açık?

SamJam

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,

Hitman 1 2 ve 3'ü ayrı ayrı yükledim bilgisayarıma. Fakat anlamadığım bir şey var neden bütün bölümler aynı anda açık? İster ilk bölümü ister son bölümü hikayeyi takip etmeden oynayabilirim. Bu da insanın oynama motivasyonunu inanılmaz düşürüyor. Zaten tüm bölümler açık, neden bölümü geçeyim ki diyorsunuz.

Merhaba,

Hitman 1 2 ve 3'ü ayrı ayrı yükledim bilgisayarıma. Fakat anlamadığım bir şey var neden bütün bölümler aynı anda açık? İster ilk bölümü ister son bölümü hikayeyi takip etmeden oynayabilirim. Bu da insanın oynama motivasyonunu inanılmaz düşürüyor. Zaten tüm bölümler açık, neden bölümü geçeyim ki diyorsunuz.
Bölümleri ayrı ayrı satın aldığınızdan dolayı tüm bölümler açık.

Şöyle aslında. Hitman 3'ü yeni kurdum. Kurduktan sonra Hitman 3'ün bütün bölümleri açık. 1 ve 2'yi demiyorum. Kendi içinde neden Hitman 3'teki son bölümü de görüyorum ki ben?

Büyük ihtimal bölümler arası hikaye bağlantısı yok o yüzden olabilir.
Oyunun hikayesi mini dizi tadında. Hikayesi iyi olmakla beraber bölümler arası hikaye bağlantısı var ve oyunlar arasında da doğrudan alaka var. Sanki bir dizinin 3 sezonu gibiler. Bu sebeple sırayla oynanması daha iyi olur. Bir de çok kısa süren ilk oyuna spinoff gibi görünen birkaç bölüm ilave edilmişti. Onların alakası var mı bilmiyorum.

Benim merak ettiğim şey, ikinci oyunun içine birinci oyunu komple getirip tek oyuna dönüştüren DLC gibi buna da böyle 3 sezonu birleştiren bir seçenek sunulacak mı?

Oyunun yapısı bana da tuhaf geldi ama yapacak birşey yok.

Geri
Yukarı