Hitman 1'den Hitman serisine başlanır mı?

ubiquitous

Kilopat
Katılım
12 Eylül 2016
Mesajlar
6.290
Çözümler
36
Hikayede kopukluk yaşar mıyım?
H3 hakkında bir fikrim yok fakat H1 ve H2'de hikaye yok diyebiliriz, tamamen challenge kafasında oyunlar. Yeni üçlemenin dışında geçmişte çıkmış Hitman oyunları da var, lakin onları oynamak günümüzde biraz işkence olabilir. Dolayısıyla Hitman 2016'dan başlayabilirsin.
 

TimoLoX

Decapat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
1.761
Çözümler
12
Yer
İzmir
Absolution bana göre serinin en iyisi Hitman 1 2 ve 3 inanılmaz kolaylar 1 günde 3'ünü bile bitirebilirim kıyafet giyiyorsun istediğin yerde dolaşıyorsun ama absolutionda kıyafet giysen bile içgüdü kullanmassan senden şüpheleniyorlar ve Murat abi GF oynarken aşırı zevkliydi NPC'lere kızıp sövmesi bayağı eğlenceliydi.
 

Jonathan North

Megapat
Katılım
1 Eylül 2013
Mesajlar
8.548
Makaleler
1
Çözümler
89
Yer
Istanbul
Çoğu kişi Absolution'dan başlayın vs demiş de Absolution'dan daha sonraki yaşananları konu alan başka bir Hitman oyunu çıkmadığı sürece serinin hikayesinin son oyunu olabilir kendisi. Onun dışında HITMAN 2016, 2 ve III'ün de birbirleriyle bağlantılı bir senaryo gerçeği var, özellikle Providence şirketine & Ajan 47'nin geçmişine odaklanan bir yapıda olup genellikle bölüm sonlarında çoğu şey sinematik cutscenelerla yansıtılıyor zaten, hatta ilerleyişe göre haritada çeşitli yöntemlerle öldürmeye veya ortadan kaldırmaya çalıştığınız hedefler Diana Burnwood & LUCAS Grey'in de desteği ile şekillenmiş olup bölümlerde bu bilinçle hareket ediyorsunuz. Açıkçası son üçlemeyi gerçekten başarılı buluyorum, her ne kadar Absolution gibi oyun içerisinde sürükleyici bir yapısı olmasa da contracts assasination şeklinde ilerlenilen yapı güzel oturtulmuş tıpkı yeni çıkan Sniper Ghost Warrior Contracts serilerinde de olduğu gibi. Oyunu oynamaya kararlaştırdığınız vakit Hitman III'ün içinden girip oynayın, optimizasyonu en düzgün ve temiz olanı 3.oyun.
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı