Hitman 2 mi NFS Payback mi?

EnisKekech

Hectopat
Yer
Kocaeli/Çayırova
Daha fazla  
Şu an Steam cüzdanımda 27.5 TL para var. Önceden Epic Games'de Hitman 1 verilmişti ve yanlış bilmiyorsam Hitman 2, 1'in devamı. İki oyunun hikayesini birleştirmek için Hitman 1'den herhangi DLC almama gerek var mı? Bir de Hitman 2 almak yerine 22 lira daha verip NFS Payback almak mantıklı mı?

Şu an Steam cüzdanımda 27.5 TL para var. Önceden Epic Games'de Hitman 1 verilmişti ve yanlış bilmiyorsam Hitman 2, 1'in devamı. İki oyunun hikayesini birleştirmek için Hitman 1'den herhangi DLC almama gerek var mı? Bir de Hitman 2 almak yerine 22 lira daha verip NFS Payback almak mantıklı mı?
Yanlış hatırlamıyorsam Epic Hitman 1 G.O.T.Y vermişti yani full dcl leriyle beraber o yüzden ek dlcye gerek yok

Bende öyle hatırlıyorum ama emin olamadım.
Bana 10 lira ve civarı bir oyun daha önerebilir misiniz? İndirim varken alayım.
Normalde 8 TL ye Hitman Absolution öneririm ama Hitman'e boğulmayın diye Hollow Knight öneririm. Aşırı keyifli ve güzel bir atmosferi olan sayılı oyunlardandır.

Normalde 8 TL'ye Hitman absolution öneririm ama Hitman'e boğulmayın diye hollow Knight öneririm. Aşırı keyifli ve güzel bir atmosferi olan sayılı oyunlardandır.

Hitman Absolution'u bitirdim hocam :D. Hitman serüvenine ilk onunla başlamıştım.
Hollow Knight öneririm.

Hocam hikayeli oyun var mı acaba?
Steam'de aranırken Grid adlı bir oyun buldum. Alınır mı?

Son düzenleme:
NFS'nin yeni oyunları o kadar zevkli değil bence. Şuan güncel yarış oyunlarında sanırsam Forza lider gibi. Bence Hitman 2'yi alın yanına da bir şekilde(yolunu burada söyleyemeyeceğim) Need For Speed Underground 2'yi kurun. Emin olun daha zevk alırsınız. 🙂 Underground 2 ile Most Wanted(2005) kadar zevkli Nfs oyunu yok bence.

Geri
Yukarı