Hitman 2 starter Edition yeşil görüntü sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

eferimed

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Evde Oturmak
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim.
Steam'da bedava gördüğüm Hitman 2 starter Edition'u yükledim. Yüklenmesi 1 saat sürdü oyunu açtım oyun açılınca her taraf yeşildi karakter çimenler toz efektleri vb.
oyunu kapattım bir daha açtım ana menüde başladı tekrar oyuna girdiğimde aynısıydı her şey yeşildi yardım edebilir misiniz? Ekran kartı Driver'im güncel. Görüntü alamıyorum.
Binalara doğru yaklaştıkca oralarda yeşilleniyor ana menüde sıkıntı yok diğer oyunlarda da yok. Sadece Hitman 2'de yardım edebilir misiniz?

Öncelikle indirdiğin şey Starter Edition değil, Starter Pack yani oyunun demosu. Size sadece 1 görev yaptırıyor. Görev uzun değil yarım saat anca sürüyor. Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp denermisiniz?

Öncelikle indirdiğin şey starter Edition değil, starter pack yani oyunun demosu. Size sadece 1 görev yaptırıyor. Görev uzun değil yarım saat anca sürüyor. Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp dener misiniz?

Dosya bütünlüğünü doğruladım ama olmadı hala yeşil ekran ama oyunun diğer modlarında yeşil değil sadece ilk bölümünde yeşil.

Yeni konular

Geri
Yukarı