Hitman 2 Türkçe yama ve Trojan:Win32/Ymacco.AA48 virüsü

Nymphe

Hectopat
Yer
Serbia
Daha fazla  
Arkadaşlar Hitman 2 oyununu Steam'den satın aldım Türkçe yama kurucağım ücretsiz bu yamayı buldum linki bırakıyım şöyle:

Yama linki: Hitman 2 Türkçe Yama 2019 - %100 Çeviri Tamamlandı | Türkçe Yamacı

Arkadaşlar dosya 56 MB dosyayı çalıştırdığımda Windows Defender tehdit olarak algılıyor, ismi "Trojan:Win32/Ymacco.AA48" bu şekilde. Sizce izin verip yamayı kurmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabikide hayır. Bu adamlar babanızın hayrına uğraşıp yama sunmuyor. Sunuyor ama virüs ile beraber. Bilgisayarınızdan kredi kartı bilgileri çalmaya çalışırlar ve mining virüsü atarlar.

Keşke araştırsaydın önce siteyi...
Forumda pek çok konu açıldı bu sitenin virüslü olmasıyla alakalı. @Recep Baltaş bizzat şikayet etmişti ama hala sonuç çıkmadı. Konusu burada:

Keşke araştırsaydın önce siteyi...
Forumda pek çok konu açıldı bu sitenin virüslü olmasıyla alakalı. @Recep Baltaş bizzat şikayet etmişti ama hala sonuç çıkmadı. Konusu burada:

Anonyms çeviri sizce güvenli midir? Ücretli indireceğim yamayı o vakit.
İzin vermese de virüs bulaşmış olabilir. Emin olması için tam tarama yaparsa içi rahat edecektir.

İzin vermedim dostum taramayı şimdi yapıcağım önerdiğin bir program var mı yoksa Windows Defender ile mi yapayım.

Site virüslü. Kaspersky Internet Security 2021 TRIAL ve Malwarebytes Anti-Malware ile tam tarama yap.

Geri
Yukarı