Hitman 2 Türkçe yama virüslü mü?

ismetK0

Hectopat
Dostlar oyunu indirdim Türkçe yama kurayım dedim ilk başta yamayı RAR'dan çıkarmadı 2-3 kere denedim gene de çıkarmadı en son Kaspersky bu dosyayla ilgili bir uyarı verdi ilk başta normal hızlı bir tarama yaptı ve tarama sırasında görev yöneticisini açamayıp dosya konumlarını bile açamadım sonrasında yeniden başlatıp bir sorun yok dedi şu an tam tarama yapıyor eğer sorun yok derse %100 güvenebilir miyim? Ayrıca Hitman'ın bildiğiniz bir yaması mevcut mudur?

Not: Yamayı direkt sildim.

Peki hocam diyelim ki bu virüs bilgisayarıma bulaştı nasıl farkedebilirim şu an kasbersky57 bulut nesnesi atlandı ve tehdit yok dedi
Hangi virüs olduğuna bağlı, ekran kartınızla mining yapan olabilir, trojan olabilir. En kesin çözüm dediğim gibi malwarebytes ve kaspersky ile tarama yapın.

Hangi Hitman 2'den bahsediyorsunuz? Hitman 2 (2018) mi yoksa Hitman 2: Silent Assassin mi? Gerçi hangisinden bahsedersiniz bahsedin iki oyunun da yaması sadece Anonymous Çeviri'de mevcut.

Diğer yamaların hepsi virüslü. Yamalar dediğime bakmayın, yama yok ortada, direkt virüs hepsi.

Yeni konular

Geri
Yukarı