Hitman 3 ne kadar internet tüketir?

PC'ye bağladığın için ekstra fazladan internet yemez Low IQ yorum atmayın normalde kaç gidiyorsa aynısı gider.

Adam PC'ye baglayınca internet gider mi dememiş Hitman 3 ne kadar internet yemiş daha olayı anlamadan başkalarına sallıyorsun. 😀

Bilge arkadaşlar söyleyin bakalım Hitman saatte kaç GB tüketiyor lafla olmuyor değil mi?

Denemeden tam bilemezsin ama buradaki insanlar en azından mantıklı bir şekilde tahmin etmeye çalışıyorlar sen gelmişsin Zula ile Hitman'i karşılaştırılıyorsun.

1672065916039.png

Hocam tüketimi ile alakalı GeForce NOW'ın açıklamasını buldum buradan belki hesap edilebilir.

Adam PC'ye baglayınca internet gider mi dememiş Hitman 3 ne kadar internet yemiş daha olayı anlamadan başkalarına sallıyorsun. 😀

Denemeden tam bilemezsin ama buradaki insanlar en azından mantıklı bir şekilde tahmin etmeye çalışıyorlar sen gelmişsin Zula ile Hitman'i karşılaştırılıyorsun.
oynamadım sadece normaldekinin aynısını yer demek istedim yani telefondan bağladığı için ekstra internet gitmeyeceğini bilsin diye dedim bunda ne gibi bi yanlış var ?

Eki Görüntüle 1614487

Hocam tüketimi ile alakalı GeForce NOW'ın açıklamasını buldum buradan belki hesap edilebilir.
Geforce NOW internetten oynamak demek. Adam indirdim Epicten bilgisayarıma kurdum diyor. Oyunun online servisleri kariyer kaydı vs ne kadar yer diye soruyor. Pek bir şey yemez yani.

GeForce NOW internetten oynamak demek. Adam indirdim Epic'ten bilgisayarıma kurdum diyor. Oyunun Online servisleri kariyer kaydı vs ne kadar yer diye soruyor. Pek bir şey yemez yani.

Ne demek olduğunu biliyorum hangi çözünürlükte ne kadar veri tüketiyor onu hesaplamışlar bende az çok tahmin eder diye verileri paylaştım yoksa ben de biliyorum yani ikisinin aynı olmadığını başkada bir veri yok internet üzerinde şu kadar tüketiyor diye.

Çoğu telefonda internet sınırlandırma var 1GB kullanıldıktan sonra kapat gibi. 1 GB tanımlayın ve oynamaya başlayın ne kadar süreceğini hesaplayın kaybedeceğiniz tek şey 1 GB olur.

Geri
Yukarı