Hitman 3 TR yama var mı?

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Hitman 3 TR yama arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Birkaç tane kirlilik vardı ama emin olamadım. Oyunun TR yamaya ihtiyacı yok diyebilirsin ama ben Türkçe oynama taraftarıyım.

Bir yama varsa paylaşabilir misiniz? :)

Adamların forumuna dilediğimiz mail adresi ile kayıt bile olamıyoruz, gelmiş burada kendi forumunu savunup hakkımı helal etmiyorum falan diyor :D

Senin gibiler yüzünden bu isi gönüllü yapanlar artık yapmıyor. Adam uğrasmıs yapmıs amma makıne amma baska bir şey. Adamın yamasını kullanacaksan o sitelerinde ne diyorsa onu yapacaksın. 5 liralık oyunları bile crack indiren ölücüler sizi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitede nickiniz nedir?
Yıllar önce kayıt olmuştum ''Loneyyo'' olması lazım çünkü her yerde bunu kullanıyorum, siteyi oynadığım oyunlara yama indirmek için kullanıyordum ekstra bir şey yapmadan. Bayağı zaman geçti aylar sonra oynadığım bir oyuna yama yapmak için siteye tekrar giriş yapmaya çalıştım, çünkü içeriği görebilmek için yorum yazmalısınız yazıyordu, bunu yapmaya çalıştığımda ise hesabıma girdiğimde hesabınız engellendi falan yazıyordu net hatırlamıyorum daha geçen yıl yaşadım bunu. Sonra başka bir gmail adresi ile kaydolmak istedim ama bu sefer siteden çıkış yapamıyordum çünkü hesabım ne alakaysa engellendiği için hiçbir müdahale edemiyordum çıkış yap bile yoktu, zaten neden engellendiğimi de anlamıyorum halen, alt tarafı yama kullanmak ve yorum yazmam gerektiği için teşekkürler gibi şeyler yazmak için kullanıyordum. Neyse başka bir tarayıcıdan farklı gmail kullanarak kayıt oldum aynı şekilde 1 kullandım ikinci kez kullanayım derken sadece bir kaç ay içinde o hesabımın da aynı şekilde yasaklandığını gördüm sanırım 1 kez kullanabildim sadece ikinci kez girmeye çalıştığımda farklı bir yama indirmek için farklı bir oyuna, ikinci hesabımın da sadece ikinci kez giriş yaptığımda yasaklandığını gördüm. Başka hesap açtım aylar aylar sonra yine oynadığım bir oyun için yamayı bulduğumda sitenizde, sanırım bir kaç ay önceydi, kaydoldum ve yönetici izni onayı falan gerekiyor diyordu bekledim yamayı bile indiremeden öylece bekledim. Bir kaç gün sonra girip bakayım dedim ''hesabınız reddedildi'' yazıyordu. Bugün girdim farklı bir kayıt yaptım Hitman 3 için, yıllardır İngilizce oynuyorum bir de Türkçe yama yapayım diye, farklı bir kayıt açtım akşam, yine yönetici izni onayı falan diyor bekliyorum. Muhtemelen yine reddedilir. Bu akşam 22.04.2024 tarihiyle kayıt olmaya çalıştığım kullanıcı adım ''Looneytunes'' olarak açtım. Ya yine reddedilir veya 1 kez yorum yaparak ''teşekkürler'' yazdıktan sonra 1 tane oyun için yama indirip ikinci kez girdiğimde engellenir. Asla ikinci kez ulaşamadım hiçbir zaman.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı