Hitman 3 Türkçe yama

Bence gayet iyi bir sistem adamlar yamaların hakkını vererek yapıyorlar ve indirdiğin bir yama üyeliğin bitse de kullanmaya devam ediyorsun.

Melesef indirdiğin yamayı kullanamıyorsun. Ben aldım sonra da üyelik bitince de indirdiğim yamayı kurmaya çalıştım, olmadı. Yetkili ile konuştum bana tekrar almamı söyledi :( Aylık ödeme saçma. 1 oyun yaması için aylık abone olman lazım. Bunu 1 yamanın fiyatı neyse onu yapsınlar. Sürekli aynı yama da olsa abone olacağız.

Melesef indirdiğin yamayı kullanamıyorsun. Ben aldım sonra da üyelik bitince de indirdiğim yamayı kurmaya çalıştım, olmadı. Yetkili ile konuştum bana tekrar almamı söyledi :( Aylık ödeme saçma. 1 oyun yaması için aylık abone olman lazım. Bunu 1 yamanın fiyatı neyse onu yapsınlar. Sürekli aynı yama da olsa abone olacağız.

Üyeliğin boyunca indirip kurduğun yamaları, üyeliğin bittikten sonra da silmedigin sürece kullanabiliyorsun.
Üyelik bitince indirme yapamıyorsun, zaten üyelik şartlarında yazıyor bunlar.
Yama kurulu iken üyeliğin bitse de kullanabilirsin.
Yani senin dediğin gibi bir yama için her ay üye olmaya gerek yok.

Her yama için ayrı ayrı para vermektense gayet iyi bir sistem, güzelde çeviri yapıyorlar.
Her ay üye olmanı gerektiren bir durumda yok zaten.
Kullanmak istediğin yeni çeviri olursa eğer o zaman yine üye olursun olur biter.

Sistemi bende kullanıyorum, bilgi amaçlı söylüyorum yani aynı hataya düşme diye.

Anonymous fanı falan değilim ama bu vb gruplara karşı topluca bir linç girişimi mevcut. Herkes alışmış bedavadan her şeye erişmeye ama paralı olunca neden paralı. Bu insanlar da iyi veya kötü mesailerini harcayıp uğraşıyorlar. Emeklerinin karşılığını istemeleri de bana çok normal geliyor. Kim neden boş yere, karşılıksız olarak uğraşıp saatlerini harcasın ki bu gibi bir duruma. Üstelik bir teşekkür etmesini bile bilmiyorken.

Madem ücretsiz olmasını istiyorsunuz. İlla ki aranızda yabancı dil bilen ve bu işi gönüllülük esasıyla yapmaya çalışanlar olacaktır. Neden yapmıyorsunuz veya yapmıyorlar. Sorsan ''Enayi miyiz?'' derler...​
Ücretsiz yapanlar var, onların onlardan ne farkı var?

Ücretsiz yapanlar var, onların onlardan ne farkı var?

Kendine özel Client'i var amele gibi dosyaları indirip kendin elle kaldırmak zorunda kalmıyorsun ve çok yararlı bir Client. Onun dışında Türkçe yamaları ücretsiz yapanlardan daha özenli yapılıyor, Game Pass oyunlarına yama yapan ilk Türkçe yama grubu. Abonelik satın aldığında Discord serverlarında özel bir rol veriyorlar ve bu şekilde çevirmenlerle konuşabiliyorsun (hepsi neredeyse çoğu zaman aktif)eğer bir sorunla karşılaşırsan Discord sunucularında sorununu yazarsan hızlı bir şekilde Client yapımcıları yardım ediyor.

Son düzenleme:
Kendine özel Client'i var amele gibi dosyaları indirip kendin elle kaldırmak zorunda kalmıyorsun ve çok yararlı bir Client. Onun dışında Türkçe yamaları ücretsiz yapanlardan daha özenli yapılıyor, Game Pass oyunlarına yama yapan ilk Türkçe yama grubu. Abonelik satın aldığında Discord serverlarında özel bir rol veriyorlar ve bu şekilde çevirmenlerle konuşabiliyorsun (hepsi neredeyse çoğu zaman aktif)eğer bir sorunla karşılaşırsan Discord sunucularında sorununu yazarsan hızlı bir şekilde Client yapımcıları yardım ediyor.

La Client yapmakta ne var FiveM de bile herhangi bir sunucunun kendine özel Client'i var zaten ayrıca dosya atmaktan bahsetmişsin kanka bir dosyayı atamayan adam zaten yama falan kurmasın bir de aylık üyelik gereksiz pahalı Netflix gibi bir şey değil sonuçta bu.

La Client yapmakta ne var FiveM de bile herhangi bir sunucunun kendine özel Client'i var zaten ayrıca dosya atmaktan bahsetmişsin kanka bir dosyayı atamayan adam zaten yama falan kurmasın bir de aylık üyelik gereksiz pahalı Netflix gibi bir şey değil sonuçta bu.

Ben yine satın aldım verdikleri hizmet ve yama kalitesinden memnunum alıp almamak sana kalmış. Fakat haklısın güncel fiyatları çok pahalı 30TL bayağı fazla geçen hades oynamak için almıştım oyundan fazla para ödedim sırf bunun için. 10TL olsa aylık üyelik herkese tavsiye edeceğim bir şey olur ama.

Geri
Yukarı