Hitman Absolution alınır mı?

Bunun için yeni konu açmaya değeceğini sanmıyorum. O yüzden buraya yazayım direkt.

Ben de Hitman Absolution aldım yakın zamanda. Bu oyundan önce oynamam gereken bir oyun var mı? Örneğin Metro Last Light oynamadan 2033 Redux oynanması daha mantıklı olur ya. Aynı şey bu oyunda da geçerli mi*

Bunun için yeni konu açmaya değeceğini sanmıyorum. O yüzden buraya yazayım direkt.

Ben de Hitman Absolution aldım yakın zamanda. Bu oyundan önce oynamam gereken bir oyun var mı? Örneğin Metro Last Light oynamadan 2033 Redux oynanması daha mantıklı olur ya. Aynı şey bu oyunda da geçerli mi*
İlk 3 oyunun hikayesinin devamı ama oynamana pek te gerı yok.

Bence güzel oyun değil. Hiç oynamaya tenezzül etmediğim bir oyun. Çok oyun oynarım ama Hitman Absolution oynamadım hiç. Oynanış video'su, oyun içi fotoğraflar ve Hitman temalı olması bu oyunu tercih etmememdeki sebepler.

İyi yapmışsınız almakla, fiyatı çok iyi ve oyunu oynadığım zaman hayran kalmıştım. İyi oyunlar.
Sağolun hocam.
Zamanında gog.com'da bedavaya verildi. Ama güzel oyundur.
Hatırlıyorum evet, alamadım o zaman.
Çok iyi yapmışsın alarak seni yürekten tebrik ediyorum. O kadar güzel bir oyun ki hala kıyıp da bilgisayardan silemiyorum.
Sağolun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı