Hitman: Absolution Kayıt Dosyaları Nerede?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Hitman: Absolution'ı korsan olarak yaklaşık %30 kadar bitirdim. Daha sonra oyunun orijinalini satın aldığım için kayıt dosyalarımı yedekledim, korsan versiyonu silip Steam'den orijinal olarak Elite Edition'ı yükledim. Ancak kayıt dosyalarını nereye aktaracağımı bir türlü keşfedemedim. Hatta oyunun bir kısmını oynadım baştan ancak hiçbir yerde kayıt dosyası bulamadım. Bazı kullanıcılar Steam\userdata\52548006\205930\remote dizininde olduğunu belirtmişler. Ben bu klasörü bulamadım, ayrıca buna rağmen kendim oluşturup attım içine yine bir değişiklik olmadı. Kayıt dosyalarımı yüklemenin bir yolu yok mu? Oyunu baştan oynamam mı gerek?

Buldum arkadaşlar Steam\userdata\52548006\205930\remote dizininde 205930\remote olmak zorunda ancak ondan önceki dizin her bilgisayarda farklıymış. Yani şöyle oluyor; Steam\userdata\(kullanıcı numarası)\205930\remote. Bu kısıma kayıt dosyamız olan HM5 isimli dosyayı taşırsak en azından ilerlemelerimizi alıyor. Başarım/Achievement ile ilgili bir kayıt da tutuluyor mu bilmiyorum.

Konu 8 yıllık ama cevap vermek istedim normalde korsan desteklenmiyor sitede ama dediğine göre Elite Edition almışsın korsan oyunun savelerini atarsan sorun çıkabilir tavsiyem oyuna baştan başlaman.

Geri
Yukarı