Hitman Absolution konuşma sesi gelmiyor

Theoden23

Centipat
Yer
Rohan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Demek istediğim şey oyunda Hitman'le diyalog oluyor, Hitman'in ağzı oynuyor ama herhangi bir ses gelmiyor. Garip olan şey şu: mesela Hitman elindeki bardağı kırıyor, kırılma sesi, hepsi geliyor, sadece diyalog sesi gelmiyor.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.
Yaptım bi dosya indirdi ama fayda etmedi hala aynı şekilde.
Oyun içi ayarlarda bir yerde Türkçe vardı onu Türkçe seçtim ama seçtiğim şey normal dil degidi. İngilizceyken Türkçe yaptım diye mi konuşma gitti anlamadım. O ayarıda bulamadım.

Yaptım bi dosya indirdi ama fayda etmedi hala aynı şekilde.
Oyun içi ayarlarda bir yerde Türkçe vardı onu Türkçe seçtim ama seçtiğim şey normal dil degidi. İngilizceyken Türkçe yaptım diye mi konuşma gitti anlamadım. O ayarıda bulamadım.
Oyunun ses ayarlarından 5.1 ise Stereo yapmayı deneyin.

Oyunun ses ayarlarından 5.1 ise stereo yapmayı deneyin.

Hocam, telefon kulaklığı ile bağlıydım ses gelmiyordu, 7.1'li normal kulaklığımla denedim problem çözüldü ama sebebi neydi, 1 ömürbilemiyeceği herhalde yardımlarınız için teşekkürler. Bu arada oyun içinde ayarlarda ses kısmını degısme özelliği yoktu hocam. Sadece ses tiplerini artırıp azaltma vardı.

Eğer konuşma dili diye alt yazı ve arayüz dili ayarından ayrı bir ayar varsa bunu geçici olarak İngilizce olarak değiştirerek test edin. Ayrıca oyunu Steam'den indirirken İngilizce yerine Türkçe kurmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı