Hitman absolution oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Steam üzerinden oyunu oynuyorum. Şu an 11. saatimdeyim. Rahibe görevinde kaldım ama bölümü tam geçeceğim zaman oyundan atıyor. Daha önce böyle olmuyordu. Steam üzerinden dosya doğrulama yaptığımda 1 oyun dosyasının eksik olduğunu söylüyor ve indirme yapıyor. Ama dosya indirme bittiği zaman tekrar doğrulama yaptığımda yine eksik dosya diyor ve indiriyor. Bu sonsuza kadar böyle gidiyor. Sanki oyunun demo sürümünü oynuyor gibiyim. 40 dakika sonra oyundan atıyor. Oyun çöktü diyor. Sistemim yetiyor. Zaten yetmese önceki bölümleri oynayamazdım.

Yaklaşık 20 kez dosya doğrulaması yaptım ve durmadan eksik dosya bulundu deyip indirme yapıyor. Üstelik oyunu tekrardan sildim ve yükledim.

1618412082906.png

Yaklaşık 20 kez dosya doğrulaması yaptım ve durmadan eksik dosya bulundu deyip indirme yapıyor. Üstelik oyunu tekrardan sildim ve yükledim.

Eki Görüntüle 974350
Hocam o eksik dosyayı antivirüs virüs olarak algılayıp siliyor mu yoksa😀 Cidden ilginç bir durum.
Steam'i bir tekrar yükleyin isterseniz.

Hocam o eksik dosyayı antivirüs virüs olarak algılayıp siliyor mu yoksa? 😀.
Antivirüs programı olarak sadece Kaspersky var. Kapatıp indirmeyi deneyim bir de ama galiba yine aynı olur.
Steam'i bir tekrar yükleyin isterseniz.
Çok fazla oyun inik. O yüzden silemem maalesef.
Edit: Antivirüs programını kapatıp tekrar dedim ama sorun hala aynı.

Son düzenleme:
Steam üzerinden oyunu oynuyorum. Şu an 11. saatimdeyim. Rahibe görevinde kaldım ama bölümü tam geçeceğim zaman oyundan atıyor. Daha önce böyle olmuyordu. Steam üzerinden dosya doğrulama yaptığımda 1 oyun dosyasının eksik olduğunu söylüyor ve indirme yapıyor. Ama dosya indirme bittiği zaman tekrar doğrulama yaptığımda yine eksik dosya diyor ve indiriyor. Bu sonsuza kadar böyle gidiyor. Sanki oyunun demo sürümünü oynuyor gibiyim. 40 dakika sonra oyundan atıyor. Oyun çöktü diyor. Sistemim yetiyor. Zaten yetmese önceki bölümleri oynayamazdım.

Hocam aynı sorunu yaşıyordum oyunu sildim tekrar yükleyip %100 Save yaptım görevi geçtim direkt YouTube'da izldeim orayı çünkü oynamak istemedim aynı sorunu yaşamamk için ama %100 Save indirip deneyebilirsiniz sonraki bölümler sorunsuz çalışıyor.

Bir çok kez öne çıkarttım ama henüz çözüm bulunamadı. 🙁

Maalesef başka bir çözüm gelmedi aklıma eğer bulursam yazarım iyi akşamlar.(Oyunu oynamayı düşünüyorum bende indirip deneyimlerimi sunacağım eğer aynı hatayı alırsam kendi yaptığım çözümü uygulamayı deneyeceğim)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı