Hitman Absolution Square Enix Kayıt Etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

colcoltis

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hitman Absolution u steam den aldım. Oyunu açınca Square Enix in kendi sitesine kayıt olun sayfası çıktı. Oyun hakkında güncelleştirmeleri, multiplayer ve benzeri şeyler için diye kayıt oldum. Ancak hitman oyununu o siteye kaydedemedim. Yani add new product te oyunu steamde ekelediğim key ile giriyorum ama rakamları almıyor yalnızca harf kabul ediyor. Bu arada oyunu oynayabiliyorum yalnızca o siteyi yapamadım. Elimdeki kod bir türlü uymuyor. Yardımlarınız bekliyorum. Teşekkür ederim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodunuz kaç haneli ? Ona göre iki seçenekten birini seçeceksiniz.

O rakamları da harfleri de alıyor, sorun sende, sen giremiyorsun. Adam kocaman yazmış, "6 letters, 3 digits, 6 letters, 3 digits" diye. Yani 6 harf 3 rakam 6 harf 3 rakam. Yani hem harf hem de rakam girilmesi gerekiyor, giriliyor. Sorun klavyende olabilir.

O rakamları da harfleri de alıyor, sorun sende, sen giremiyorsun. Adam kocaman yazmış, "6 letters, 3 digits, 6 letters, 3 digits" diye. Yani 6 harf 3 rakam 6 harf 3 rakam. Yani hem harf hem de rakam girilmesi gerekiyor, giriliyor. Sorun klavyende olabilir.
Sende de bir sorun var kardeşim. Resimle yazdıklarımı iyi göremiyorsun. Bende 15 haneli bir kodla çalışan bir oyun var. Sitede ise istenen kod ya 18 ya da 12 basamaklı. Ben square in oyununu oynayabiliyorum ama kendi sitesine kaydedemiyorum. Böyle bi çıılgınlık var. Neyse zaten gerekte kalmadı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

rakamları almıyor yalnızca harf kabul ediyor.
Burada yazdığın şey çok net.
"6 letters, 3 digits, 6 letters, 3 digits" diye. Yani 6 harf 3 rakam 6 harf 3 rakam. Yani hem harf hem de rakam girilmesi gerekiyor, giriliyor.
Burada yazdığım şey de çok net.
Eğer sen deseydin ki benim steamden aldığım kod ile burada istenen kod uyuşmuyor, o zaman farklı şekilde yardımcı olmaya çalışırdık. Sorununu iyi tanımlamazsan çözüm bulamazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı