Hitman Pro ve AdwCleaner söylenen kadar iyi mi?

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Evet öncelikleri Hitman Pro'ya bakalım kendisi güzel ve kurulumsuz bir ürün. Bu tür bir ürün geliştirmek gerçekten zor sophos markasının iyi iş çıkardığı ürünlerden biri.
Hem etkili temizlik ve zararlı bulma kullanabilirsiniz. Benim puanım 8.8/10'dir.
Ama üste yazdığım gibi AdwCleaner o Kadar'da etkili değil tamam buluyor vs. iyi hoş ama temizliyemiyor takılıyor Malwarebytes ile temizlersin. Ama AdwCleaner tek başına ne yazık ki yeterli değil ve tamamen bütün cihazı da taradığı söylenemez. O yüzden puanım 5.8/10

AdwCleaner'ı yardımcı olarak düşünebiliriz. Mesela Hitman Pro gibi yazılımlar virüsleri siliyor ardından AdwCleaner ise virüsten kalan artıkları temizliyor.

AdwCleaner'ı yardımcı olarak düşünebiliriz. Mesela Hitman Pro gibi yazılımlar virüsleri siliyor ardından AdwCleaner ise virüsten kalan artıkları temizliyor.

Adw clenaer berbat soylenidigi gibi hiçbir adware ve toolbar silemiyor göstermelik bir program Hitman Pro wannacry ı silebiliyor işte fark ortada virüs bulaşan bilgisayarı temizle deyip yeniden başlatıyorsun ve bilgisayarın eski haline geri dönmüş bu Hitman Pro.

Adw clenaer berbat soylenidigi gibi hiçbir adware ve toolbar silemiyor göstermelik bir program Hitman Pro wannacry ı silebiliyor işte fark ortada virüs bulaşan bilgisayarı temizle deyip yeniden başlatıyorsun ve bilgisayarın eski haline geri dönmüş bu Hitman Pro.
AdwCleaner ve Hitman Pro'yu kıyaslamanız çok yanlış. İkisi farklı alanlara hizmet veriyor. Dediğim gibi AdwCleaner yardımcı programdır Hitman Pro ise ana programdır. Bilgisayarıma Walliant virüsü bulaştığında MB ile sildim ardından AdwCleaner ile kalan artıkları temizledim. Yanlış kıyaslama yapmayın, AdwCleaner "kendi alanında" görevini çok iyi bir şekilde yerine getiren bir yazılımdır. AdwCleaner'ın büyük virüslere kafa tutmasını beklemeyin program virüs artıklarını ve adwareları güzel ve kolay bir şekilde hızlı bir şekilde tespit edip, siliyor. Bence bir daha kullanmanızı tavsiye ederim.

AdwCleaner ve Hitman Pro'yu kıyaslamanız çok yanlış. İkisi farklı alanlara hizmet veriyor. Dediğim gibi AdwCleaner yardımcı programdır Hitman Pro ise ana programdır. Bilgisayarıma walliant virüsü bulaştığında MB ile sildim ardından AdwCleaner ile kalan artıkları temizledim. Yanlış kıyaslama yapmayın, AdwCleaner "kendi alanında" görevini çok iyi bir şekilde yerine getiren bir yazılımdır. AdwCleaner'ın büyük virüslere kafa tutmasını beklemeyin program virüs artıklarını ve adwareları güzel ve kolay bir şekilde hızlı bir şekilde tespit edip, siliyor. Bence bir daha kullanmanızı tavsiye ederim.

Kıyaslamadım sadece söyledim adw cleaner temizlik olarak hiçbir adware silemez gerçek bu adware bulasinca kullanmıştım hiçbirini temizleyememisti ancak Malwarebytes ile temizleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı