Hitman'in en iyi oyunu

Herkes blood money ve absolution demiş evet onları da beğenerek oynadım elbette ama hitman 2016'dan da zevk alarak oynadığımı açıkça söylemeliyim. 2016'ın absolutiondan bir eksiğini göremedim grafik açısından da son derece tatmin edici ve güzel senaryolara sahip. Özellikle 2016'nın son bölümü böyle virüs konuluydu o kadar zevkliydi ki..

Herkes blood money ve absolution demiş evet onları da beğenerek oynadım elbette ama hitman 2016'dan da zevk alarak oynadığımı açıkça söylemeliyim. 2016'ın absolutiondan bir eksiğini göremedim grafik açısından da son derece tahmin edici ve güzel senaryolara sahip. Özellikle 2016'nın son bölümü böyle virüs konuluydu o kadar zevkliydi ki..
Benim sistemim el verse keşke. Hitman oyunlarını Half-Life oyunları kadar olmasa seviyorum.

Benim sistemim el verse keşke. Hitman oyunlarını Half-Life oyunları kadar olmasa seviyorum.
Ben de şu anki bilgisayarımı 2019 da edindim. Bu oyunları hep 2019'dan sonra oynadım. Öncesinde oyun bilgisayarım yoktu benim de. Umarım çok daha iyi bir sistem edinirsin sen de. Bunları oynamadan olmazmış valla bunu anladım.

Hitman absolution ile başla sonra ise hitman 2 silent assassin'i bir dene.
Eski olmasına rağmen seride en sevdiğim oyunlardan biri

Geri
Yukarı