Hive OS ne kadar sürede kazanç sağlar?

frksmsek

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese oncelikle iyi gunler diliyorum. Benim sorum şu olacak; ben yeni evdeki 1060 laptop ile mining denemeleri yapiyorum. Hive OS hesabi acip Monero(XMR) kazmaya başladım. 40 dk oldugu halde Hive OS kazancim sifir olarak gozukuyor. Acaba kac saatte bir guncelliyor, bilen arkadaşlar yardimci olabilir mi lutfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 saate bir şeyler görünür hale gelir. Ama sağlıklı bir veri için 24 saat çalıştır ki ortalamayı düzgünce gör çünkü bazen artıyor bazen azalıyor.

2-3 saate bir şeyler görünür hale gelir. Ama sağlıklı bir veri için 24 saat çalıştır ki ortalamayı düzgünce gör çünkü bazen artıyor bazen azalıyor.
Hocam 1590 khs kazim gucu gosteriyor işlemci ile ve saatlik 6000 wh güç tuketimi gosterdigi için kazanç gormeyince 2 3 saat boşa o kadar çalıştirmaktan da korkuyorum bu hive os cikan veriler dogrumu onuda bilmiyorum ama 3 tane islemci olarak gozukuyor 3 işlemci toplami 1600 khs gosteriyor ortalama i7 7700 HQ ile

Hocam 1590 khs kazim gucu gosteriyor işlemci ile ve saatlik 6000 wh güç tuketimi gosterdigi için kazanç gormeyince 2 3 saat boşa o kadar çalıştirmaktan da korkuyorum bu hive OS cikan veriler doğru mu onu da bilmiyorum ama 3 tane islemci olarak gozukuyor 3 işlemci toplami 1600 khs gosteriyor ortalama i7 7700 HQ ile.

Şimdi seni yanıltmak istemiyorum, ben Windows'tan, kazıyorum ve yaptıklarım Ethermine'a biraz geç yansıyor. Mesela durduruyorum çalıştırdıktan 1 saat sonra (normalde 30 mh/s alıyorsam) 15 görünüyor, 2-3 saat sonra 30 mh/s görünüyor. Bir de yukarıda söylediğim durum şu, yine diyelim 30 alıyorsam bazen bakıyorum 40-45 alıyorum bazen 10-15'e düşüyor ama gün sonunda baktığımda ortalama 30 ile kazmış gibi oluyorum. Bu yüzden 10-15 görünce az ya da 40-45 görün aa çok demeye gerek yok. Son olarak mining için işlemcinin bir olayı yok diye biliyorum, bütün olay ekran kartında bitiyor.
Son olarak:
1650 khs ile kazıyorsan hiç bu işe bulaşma dostum. Eğer yanlış hesaplamadıysam 1,5 mhs eder, istersen hesaplama sitelerinden bir bak 1, 5mhs ile ayda kaç kazanırsın.

Geri
Yukarı