Hive OS offline hatası

CMD'den giriş yaptığınız rig ID ile çalıştırdığınız rig ID aynımı peki onu kontrol ettiniz mi?

Aynı, PSU değiştirdim şimdi de bu şekilde deneyeceğim. Bu arada lolMiner kullanıyorum zaten her türlü aynı problem oluyor. Sorunu çözmeden bana rahat yok. Sabırla denemeye devam
Aynı, PSU değiştirdim şimdi de bu şekilde deneyeceğim. Bu arada lolMiner kullanıyorum zaten her türlü aynı problem oluyor. Sorunu çözmeden bana rahat yok. Sabırla denemeye devam
PSU değiştirdim yine aynı sadece anakart kaldi değişmeyen onudami degistirsem

Son düzenleme:
Bu hivenin beta olanı indir flash belleğe temiz kur tekrar çalıştır tekrar giriş yap ID pw falan. Bir de öyle dene.
Riser değiştirdim yine ayni problem anakarttan şüpheleniyorum artık sanırım. Sizin dediğinizide deneyeceğim
Beyler sanırım sorun USB de sandisk marka kullanıyorsanız değiştirin ve hiveos konutlarına logs-off komutunu girip USB ye gelen yükü RAM e aktarın sorun büyük ihtimal düzelecektir
Beyler sanırım sorun USB de sandisk marka kullanıyorsanız değiştirin ve hiveos konutlarına logs-off komutunu girip USB ye gelen yükü RAM e aktarın sorun büyük ihtimal düzelecektir

Son düzenleme:
Riser değiştirdim yine ayni problem anakarttan şüpheleniyorum artık sanırım. Sizin dediğinizide deneyeceğim
Ne önerirsiniz?

Valla ben SSD Kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum. Ben artık internet ve modemden şüphelenmeye başladım. Türktelekom mu kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı