Hive OS offline hatası

Son düzenleme:
Sisteme ekran takıp baktığımda offline olmadan önce sistemin donduğunu anlamam üzerine işlemciyi değiştim ve 3 gündür sistem stabil çalışmakta. İmkanın varsa deneyebilirsin

Sisteme ekran takıp baktığımda offline olmadan önce sistemin donduğunu anlamam üzerine işlemciyi değiştim ve 3 gündür sistem stabil çalışmakta. İmkanın varsa deneyebilirsin
İşlemciyi bende düşünmüştüm şuan usb den HDD ye geciyorum oda olmassa islemciyi degistireyim
İşlemciyi bende düşünmüştüm şuan usb den HDD ye geciyorum oda olmassa islemciyi degistireyim
İşlemci değişimi yaptim 2 gun test edeceğim sorun çözülürse konuyu kapatacağım
Sorunun işlemciden kaynaklı olduğu anlaşılmıştır. Konu çözülmüştür.

Son düzenleme:

İşlemci değişimi yaptim 2 gun test edeceğim sorun çözülürse konuyu kapatacağım
Sorunun işlemciden kaynaklı olduğu anlaşılmıştır. Konu çözülmüştür.
Hocam aradan 1 hafta geçmiş islemci değişimi sorununuzu çözdümu benimde sistem gunduz calisiyor gece herhangi bir saatte offline oluyor 1 haftadir her gece böyle

Valla bizimki rutin olarak 6-8 saatte bir offline oluyordu ve işlemci değişiminden sonra düzeldi. Sizinki aynı sorun mu bilemiyorum ama deneme yapabilirsiniz.

Ben de bu sorunu yaşadım ve hatayı fark ettim.
Anakarttaki RAM 2 GB.
OC yapınca RAM yetmiyor ve Offline'a düşüyor.
OCleri sıfırlayınca kazmaya devam ediyor.

Aşağıdaki resimde =
1 kart OC den sonra mining devam ediyor
2. karta OC yaptıktan sonra offline hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Ben de bu sorunu yaşadım ve hatayı fark ettim.
Anakarttaki RAM 2 GB.
OC yapınca RAM yetmiyor ve Offline'a düşüyor.
Ocleri sıfırlayınca kazmaya devam ediyor.

Aşağıdaki resimde =
1 kart OC'den sonra mining devam ediyor.
2. karta OC yaptıktan sonra offline hatası veriyor.

Ne kazıyorsun. Bu arada RAM 2 GB olmaz ben 12'li 1660S sistemde çok az da olsa bu sorunu yaşadım ama RAM'dan olduğunu sanmam neredeyse 1 yıl 12lide 2 GB RAM kullandım bir şey olmamıştı son zamanlar hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı