HiveOS fark veriyor mu?

@st_140523 hocam HiveOS'ta ilk kurulumda bir kaç ayar var RIG ID vb. Bu ayarları bir defaya mahsus yapıyoruz değil mi? Çünkü şu an monitörü yok rigin ve arka odadan çıkarıp odama getirip monitör bağlayacağım. Elektrik gittiğinde sistem yeniden açıldığında yeniden bu ayarları çekecek miyim? Yoksa direkt başlayacak mı?

@st_140523 hocam Hive OS'ta ilk kurulumda birkaç ayar var RIG ID vb. Bu ayarları bir defaya mahsus yapıyoruz değil mi? Çünkü şu an monitörü yok rigin ve arka odadan çıkarıp odama getirip monitör bağlayacağım. Elektrik gittiğinde sistem yeniden açıldığında yeniden bu ayarları çekecek miyim? Yoksa direkt başlayacak mı?

Hocam ilk defa ayarladıktan sonra bir daha ayarlamanız gerekmiyor. Mesela benim arada Windows'ta işlerim oluyor ve bilgisayarı normal kapatıyorum, işim bittikten sonra ise BIOS'a girip usbden(Hive OS'un yüklü olduğu) boot ediyorum otomatik olarak mining başlıyor.

Hocam ilk defa ayarladıktan sonra bir daha ayarlamanız gerekmiyor. Mesela benim arada Windows'ta işlerim oluyor ve bilgisayarı normal kapatıyorum, işim bittikten sonra ise BIOS'a girip usbden(Hive OS'un yüklü olduğu) boot ediyorum otomatik olarak mining başlıyor.
Hocam her şey tamam. Şu an bu ayarlarda bu değerleri alıyorum. 1660S için iyi bir ayar önerir misiniz?
1653066495267.png

Yeni konular

Geri
Yukarı