HiveOS'ta SLI RTX 3060 ile mining yapma

rotwein23

Centipat
Daha fazla  
RTX 3060'lı sistemim var. O sisteme bir tane daha RTX 3060 ekran kartı eklemeyi düşünüyorum. RTX 3060'da yazılımı değiştirdiğimizden 2x RTX 3060 SLI yaptığımızda ikisi de 49 Mh/s görebilir mi, herhangi kısıtlama olur mu? Ve de ne kadarlık bir Power işimi görür? 750W 80+ Power yeter mi ikisine?
Bir de Hive OS'dan yapamıyoruz yazanlar olmuş yazılımdan dolayı. Bana saçma geldi, bu şekilde SLI olarak hem Hive OS'da hem de Windows'ta rahatça sorunsuz yapabilir miyiz 3060 ekran kartında?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar merhaba ben 2x 3060 bağladım fakat 2.den 25 mh anca alabiliyorum tekini aktif edince 48 49 ama 2. 30dan fazla vermiyor nasıl halledicem bu sorunu fake hdmi mi almam lazım 2. den tam verim alabilmem için yardımcı olrmusunuz herkes yapıyor bende 2.si az veriyor anakartımasus rog b550-a serisi

Arkadaşlar merhaba ben 2x 3060 bağladım fakat 2.den 25 mh anca alabiliyorum tekini aktif edince 48 49 ama 2. 30dan fazla vermiyor nasıl halledicem bu sorunu fake hdmi mi almam lazım 2. den tam verim alabilmem için yardımcı olrmusunuz herkes yapıyor bende 2.si az veriyor anakartımasus rog b550-a serisi.
2. kartı muhtemelen riser ile bağladınız. Riser ile değil direkt anakartın PCI-Express slotuna takmanız lazım.

arkadaşlar merhaba ben 2x 3060 bağladım fakat 2.den 25 mh anca alabiliyorum tekini aktif edince 48 49 ama 2. 30dan fazla vermiyor nasıl halledicem bu sorunu fake hdmi mi almam lazım 2. den tam verim alabilmem için yardımcı olrmusunuz herkes yapıyor bende 2.si az veriyor anakartımasus rog b550-a serisi
İkinci kartın çıkışına yalancı HDMI ya da ekran bağladınız mı?

Muhtemelen 3060 daki mining kısıtlamasına takıldın.

2. kartı muhtemelen riser ile bağladınız. Riser ile değil direkt anakartın PCI-Express slotuna takmanız lazım.
yok ikiside pcie slotuna takılı reis
İkinci kartın çıkışına yalancı HDMI ya da ekran bağladınız mı?
fake hdmi denedim sipariş vermiştim onu bekliyodum zaten dün geldi işte onla denediğim halde öyle
Muhtemelen 3060 daki mining kısıtlamasına takıldın.
o ne demek acaba reis nasıl aşarım kısıtlamayı

Geri
Yukarı